DUKLA PRAHA – VLAŠIM 3:1

Ve vyrovnaném prvním poločase měla první šanci Dukla, ale Juroška po přiťuknutí Holendy pálil těsně vedle. I Vlašim byla vidět v koncovce, ale po brejku ztroskotal Jeslínek na brankáři Radovi a Hadaščok orazítkoval břevno.

Útočník Vlašimi se prosadil chvíli po přestávce dobrou orientací v šestnáctce po dlouhém autu. Poté přidala Dukla na aktivitě, měla spoustu rohů a v závěru se gólově prosadila. Vopat nadvakrát z malého vápna vyrovnal, vzápětí Jíchu na druhé straně vychytal Hruška, aby v samotném konci Demeter krásnou ranou z 30 metrů do šibenice a Bezpalec hlavou, rozhodli o výhře Pražanů.

Branky: 80. Vopat, 88. Demeter, 89. Bezpalec – 51. Hadaščok. Poločas: 0:0. Vlašim: Le Giang – Breda, Köstl (65. Kadlec), Štochl, Wiesner (65. Tarczal) – Janda, Hašek (46. Reiter), Kulhánek, Tusjak – Jeslínek (65. Jícha), Hadaščok (75. Jíra).