ŽÁCI U15

PRACHATICE – BENEŠOV 2:0

Vyrovnané utkání, bez větších šancí, rozhodla o prohře Benešova na umělé trávě situace z posledních vteřin prvního poločasu, kdy si nerozuměli brankář Šimáček se stoperem Melicharem, jehož „malou domů" dopravil pohodlně do prázdné branky Šandera. Jinak měli v prvním poločase domácí tři nebezpečné střely, se kterými si Šimáček poradil, na druhé straně mohl dvakrát skórovat Kulhavý, ale poprvé vyrazil míč brankář a podruhé netrefil z malého vápna branku.
Po přestávce byla snaha hostů křečovitá, když vyprodukovaly jen jednu střelu z dálky Kulhavého. Domácím stačilo dobře bránit a tři minuty před koncem upravit Šanderou po sóle do otevřené benešovské obrany na konečných 2:0.

Branky: 35. a 67. Šandera. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: 1:1. Poločas: 1:0. Benešov: Šimáček – Slunečko (60. Tomíček), Melichar, Dvořák, Čáp – Říha (36. Budil), Rozsypal, Pešta (45. Vondrák), Kulhavý – Šifra, Balog.

ROKYCANY – VLAŠIM 0:2

Na hřišti s umělou trávou s minimálními rozměry zahrávali domácí v úvodu několik standardních situací, ale bez gólového úspěchu. Od 10 minuty Vlašim hru vyrovnala a po několika slibných šancích se ujala gólově hlavička Novotného v 16. minutě po rohovém kopu. O chvíli později byl faulován Dušek v šestnáctce domácích po kolmici Novotného a penaltu Filip proměnil. V závěru poločasu ještě nastřelil Linhart z trestného kopu břevno.
Po přestávce již hosté domácí do ničeho nepustili, naopak podnikali brejky. Jeden skončil faulem, ale penaltu Linhart neproměnil. Zápas se dohrával ve středu hřiště za častého přerušování hry.

Branky: 16. Novotný, 24. Filip (z PK). Poločas: 0:2. Vlašim: Kabát – Vesecký, Janovský, Filip, Mišoň – Vlk, Struska (15. Rut, 60.Sedláček), Brýl, Linhart – Novotný, Dušek (55.Martiňák).

ŽÁCI U14

V úvodu utkání podržel hosty dvakrát brankář Matoušek. Poté se hra vyrovnala, hosté hráli zodpovědně a vyvarovali se zbytečných chyb i faulů. Také byli velmi nebezpeční směrem dopředu, což dokázali dvěma góly po přestávce, a to ještě Dušek tři velké šance neproměnil. „Svým svěřencům chci poděkovat za předvedený výkon, protože proti urostlým domácím, to vůbec neměli jednoduché," chválil po zápase hráče trenér Vlašimi Petr Postřihač.

Branky: Postřihač, Macháček. Poločas: 0:0. Vlašim: Matoušek – Jelínek, Martiňák, Němec, Hanousek – Větrovský, Kocour, Zvára, Postřihač – Motyčka, Dušek. Střídali: Štecher, Macháček.

PRACHATICE – BENEŠOV 3:1

Hosté podali v první půli velmi dobrý výkon, ale neproměnili šance a domácí je ztrestali z trestného kopu. Po přestávce již byla hra vyrovnaná, přesto domácí dva brejky zakončili góly. Konečný stav zápasu dal v posledních vteřinách Bariev po pěkné individuální akci.

Branka Benešova: Bariev. Poločas: 1:0. Benešov: Budil (Plocek) – Bareš (Dostál), Zahradníček, Kořínek, Hampl – Vondrák (Horák), Srb, Blažejovský (Tůma), Vilímek, Bariev – Plandor (Charvát).