STARŠÍ DOROST

BENEŠOV- DOBŘÍŠ                                  3:2

Začátek vyšel Benešovu na jedničku, kdy dobrým pohybem a kombinací získal převahu, kterou korunoval brankami Vyhlídala z penalty, po faulu na Matouška, a Matouškem po samostatném úniku. Poté však domácí polevili a hosté je potrestali vyrovnáním po rohu  a po rychlém přečíslení.  

Do druhého poločasu vstoupil Benešov aktivně, dostával se do šancí, ale Houzar, Matoušek a Šejstal v koncovce selhali. Rozhodnutí přišlo po závaru ve vápně a dorážce Houzara.

„Opět si kluci dokázali, že při disciplíně, nasazení a týmové práci dokáží porazit soupeře i o dva roky starší,“ byl spokojený s výkonem mužstva trenér Benešova Martin Kumšta.

Branky Benešova: Vyhlídal, Matoušek, Houzar. Poločas: 2:2.

Benešov: Bébr – Balík, Verner, Stanka, Kubálek – Chrpa, Šahin, Vyhlídal, Klíma – Šejstal – Matoušek. Střídali:Innemann, Houzar.

KUNICE – VLAŠIM                                   3:4

Od začátku měli více ze hry hosté. Po šanci M. Filipa a hlavičce Vopěnky vedle si domácí po rohovém kopu Vlašimi dali vlastní gól. Vzápětí udržel po autu míč ve vápně Rybařík, přistrčil ho proti noze Moudrému, který od břevna vymetl šibenici – 0:2. Do přestávce ještě Rybařík zamířil vedle a M. Filip po pěkné kombinaci pálil do rukou brankáře.

    V úvodu druhé půle se prosadil po rohu Janovského krásnou křížnou střelou M. Filip a zdálo se být rozhodnuto. Jenže domácí nesložili zbraně a z penalty Příhodou snížili. Následně hostující Rybařík trefil po sóle brankáře, dorážka Moudrého skončila na břevně a Rybařík zamířil vedle. A tak udeřilo na druhé straně a dokonce dvakrát, když se prosadil Chalupník a Příhoda. V závěru byly šance na obou stranách a o výhře Vlašimi rozhodl v 87. minutě kapitán Vopěnka, který míč po rohu dotlačil do sítě.

„S úvodní hodinou a závěrem jsem spokojen, ale příště musíme být koncentrovaní po celý zápas,“ varuje kouč Vlašimi Miroslav Jelínek.

Branky: Příhoda 2 (1 x z PK), Chalupník – Moudrý, M. Filip, Vopěnka, vlastní. Poločas: 0:2.

Vlašim: Kotouček – Zajíc (Habal), Kabát, Vopěnka, Moudrý – Janovský, M. Filip, Kováč, R. Filip (Hejný) – Bělohlávek (Žirovnický), Rybařík.

MLADŠÍ DOROST

BENEŠOV- DOBŘÍŠ                                   2:1

První poločas měl ze strany domácích v rámci možností hlavu a patu. Solidní kombinace se snahou využití křídelních prostorů přinášela zajímavé situace, které ovšem ve finální fázi byly špatně vyřešeny. Přesto se dostali do vedení Vycpálkem po samostatném úniku.

Druhý poločas pojali domácí hráči ve vlažném tempu, a tak přišel trest, kdy hosté z ojedinělé šance vyrovnali. Přesto si Benešovští vypracovali asi šest  příležitostí a nakonec jednu Balog proměnil ve vítězný gól. Konec zápasu byl pro hráče Benešova spíše vysvobozením.

„Nehrajeme tak, jak máme a co je pro mě nejhorší, že nasazení, vůli a chuť po vítězství vidím jen u pár hráčů,“ zlobil se po výhře trenér Benešova Martin Kumšta na svoje svěřence.

Branky Benešova: Vycpálek, Balog. Poločas: 1:0.

Benešov: Dvořák – Korynta, Jírů, Vacek, Vosáhlo – Zach, Zvára, Cvrček, Peroutka – Vycpálek, Skopec. Střídali: Straka, Balog, Matoušek.

KUNICE – VLAŠIM                                   2:2

Úvod měli lepší domácí a ve 12. minutě, po chybě středu vlašimské obrany, trefil Chlubna šibenici – 1:0. Vlašim se rychle oklepala, Vlasák přihrál před branku Kunic, Cacák míč pustil Rutovi a bylo vyrovnáno.

I po přestávce začaly lépe Kunice. Po jesličkách ve středu obrany se dostal k míči D. Paclík a s přehledem po zemi skóroval. Jenže hosté nesložili zbraně a Cacák po faulu na Vlasáka vyrovnal z penalty na 2:2. Ve zbývajícím čase ještě promarnili gólovky Vlasák, Breburda a Cacák.

„Výsledek je asi spravedlivý,“ měl jasno kouč Vlašimi Jiří Hák.

Branky: 12. Chlubna, 51. D. Paclík – 18. Rut, 63. Cacák (z PK). Poločas: 1:1.

Vlašim: Gabriel - Šanda, Nebřenský, Švec, Bílý (55. Rakáš) – Syrovátka (41. Breburda), Ptáček, Vlasák, Cettl – Rut, Cacák.