STARŠÍ DOROST

MN. HRADIŠTĚ – BENEŠOV B 3:0

V oslabené sestavě se snažil Benešov hrát ze zajištěné obrany na rychlé protiútoky na rychlého Breburdu, což se moc nedařilo. Snaha sice byla, ale fotbalová kvalita byla na domácí straně. Přesto mohli jít hosté do vedení, ale šance Breburda ani Vycpálek neproměnili. A tak skóre otevřeli Mnichovohradišťští ve 32. minutě, kdy po odraženém míči z rohovém kopu prostřelil hráč brankáře Šacha. Druhou branku inkasovali Benešovští do šatny, když nikdo nedokázal odkopnout z šestnáctky míč, čehož domácí využili větším důrazem.
Po změně stran se hrálo podle stejných not a domácí přidali třetí gól po rohovém kopu. V závěru mohli hosté alespoň snížit, ale Breburda po sóle nastřelil tyč.

Poločas: 2:0. Benešov B: Šach – Janků, Straka, Boťa, Tomíček – Maršík, Vosáhlo – Kohoutek, Vycpálek (76. V. Pešta), Hýbek (60. Kobler) – Breburda.

SK RAKOVNÍK – VLAŠIM 5:3

V gólové přestřelce byli úspěšnější domácí, díky lepší produktivitě v zakončení. Už po 20 sekundách minul těsně levou šibenici z 18 metrů vlašimský Srb. Na rozdíl od hostí domácí vzápětí první šanci proměnili, když hráč z osmi metrů napálil míč pod břevno. Za chvíli bylo pro Vlašim ještě hůř po rohovém kopu. Hosté se oklepali, val po velkém závaru před rakovnickou brankou ještě neprostřelili Staněk, Albrecht, Stanka ani Šejstal. Ve 24. minutě se již zadařilo, když centr Hocha umístil k tyči Šejstal. Vlašim byla v tu chvíli lepší, ale vyrovnat se nepodařilo hlavičkujícímu Albrechtovi z osmi metrů a ránu Staňka z hranice šestnáctky vyškrábl gólman na roh. Pro samé útočení zapomněli hosté na zadní vrátka, čehož domácí využili. Nejprve po rychlém brejku přidali třetí gól a v závěru poločasu vymetl záložník z 25 metrů pravou šibenici.

Druhá půle se nesla v trvalém náporu hostů, který přinesl i ovoce v podobě gólů. V 63. minutě se po přihrávce Srba uvolnil ve vápně Šejstal, obešel gólmana a snížil na 4:2. Vzápětí stejný hráč z hranice šestnáctky těsně minul šibenici a patičku Staňka po rohu Švece vykopl obránce z branky. Pět minut před koncem se po autu a špatném odkopu domácích, dostal míč ke Stankovi, jenž z 18 metrů propálil, vše, co mu stálo v cestě – 4:3.
Domácí ale nebyli jen v defenzívě, podnikali nebezpečné brejky a při dvou sólech se zaskvěl brankář Gabriel. Při třetím, v nastavení, již domácí do otevřené obrany vsítili pátý rozhodující gól.

Branky Vlašimi: Šejstal 2, Stanka. Poločas: 4:1. Vlašim: Gabriel – F. Zvára, Švec, Janák, Srb (84. Rakaš) – Albrecht (73. Peroutka), Rut (68. Pavouček), Stanka, Hoch – Staněk, Šejstal.

MLADŠÍ DOROST

MN. HRADIŠTĚ – BENEŠOV B 0:5

Benešovští mladíci ukázali i v Mnichově Hradišti dominanci v krajském přeboru. Kvalitní kombinační hrou domácí k vážnějšímu ohrožení branky nepustili. Naopak hned v úvodu otevřeli skóre Kopeckým po přihrávce Kulhavého. Do poločasu se již sice neprosadili, ale domácí hráče utahali.

V úvodu druhého poločasu hosté definitivně rozhodli. Nejprve Konopiský hlavou po trestném kopu Maršouna, následně Brabenec po přihrávce Kulhavého a D. Pešta po asistenci Kopeckého již v 59. minutě upravili na 0:4. Účet zápasu uzavřel střídající Rozsypal po třetí asistenci Kulhavého v zápase.

Branky: 10. Kopecký, 45. Konopiský, 54. Kulhavý, 59. D. Pešta, 69. Rozsypal. Poločas: 0:1. Benešov B: Šimáček – Dvořák, Konopiský, Hašek (62. Kohoutek), Hrachovec – V. Balata, Kulhavý – Maršoun (46. Rozsypal), D. Pešta, Kopecký (62. V. Pešta) – Brabenec (58. Kobler).

SK RAKOVNÍK – VLAŠIM 1:3

Od úvodního hvizdu rozhodčího si domácí vytvořili tlak. Hosté jen s obtížemi odolávali útočným akcím a jednou se Rakovničtí gólově prosadili. Jenže jejich radost měla jepičí život, když vzápětí vyrovnal Kříž po vysunutí Filipem. Od této chvíle Vlašimští hru vyrovnali. Když už se všichni připravovali na poločasovou přestávku, tak se po individuální akci prosadil Linhart – 1:2.

Ve druhém poločase se podařilo navýšit skóre Bělohlávkovi. V závěru se domácí snažili zdramatizovat, ale i s pomocí paní Štěstěny výhru hosté uhájili.

Branky Vlašimi: Kříž, Linhart, Bělohlávek. Poločas: 1:2. Vlašim: Kabát – Vesecký, Janovský, Mišoň, Toupal – Vlk, Novotný, Filip, Linhart, Kříž, Jeništa. Střídali: Šanda, Sedláček, Bělohlávek, Novák, Pavouček, Fürbacher.