Chrudim - Vlašim 1:2

Do utkání vstoupili hráči Martina Frýdka aktivně a v 16. minutě se krásně z trestného kopu trefil obránce Starý. Jenže vedení Vlašimi mělo jepičí život a domácí se po standardní situaci radovali z vyrovnání, když si ale hosté vstřelili vlastní gól. „Udělali jsme zbytečný faul,"zlobil vlašimský kouč Martin Frýdek.   Do konce poločasu byla lepší Chrudim, ale se dvěma šancemi špatně naložila.

Po přestávce se karta obrátila. „Byli jsme lepší, ale neproměnili jsme šance, až na jednu, kdy po krásné akci Matějky a přihrávce, skóroval Jeřábek," oddechl si Frýdek.

Vedení Vlašimi mohl navýšit Jícha, ale po sóle byl skosen Linhartem, který se šel předčasně sprchovat. Jenže hru jedenácti proti deseti si Vlašimi dlouho neužila.  „Zranil se nám Matoušek," smutnil Frýdek a dodal k závěru: „Vlastní nesoustředěností jsme domácí pustili do dvou gólových šancí, které naštěstí zakončili vedle a nad branku."

Vlašimský kouč měl z postupu radost. „Chrudim má velmi dobrý tým, zkušené hráče, šikovné krajní záložníky, a tak si vítězství cením."

Branky: 25. vlastní – 16. Starý, 65. Jeřábek. Rozhodčí: Orel. ŽK: Linhart 2, Vodrážka, Kesner, Hauf – Jeřábek, Putz, Petrů. ČK: 77. Linhart (Ch). Poločas: 1:1.
Vlašim: Toma – Sus, Petrů, Kucalas, Starý – Macháček – Jeřábek (68. Matoušek), Matějka, Putz, Průcha (46. Janda) – Klán (53. Jícha).