Kácov – Miřetice 2:2 (0:0)

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, kdy v největší šanci překopl Kamarýt z malého vápna branku.

Druhý poločas začal tlakem Kácova. Když už se zdálo, že se hra opět vyrovnala, tak se chytrou střelou zpoza vápna prosadil veterán Skiba. Domácí začali natahovat čas s cílem dohrát utkání a taktika se jim nevyplatila. Důrazem se do šance dostal Jandák a střelou do šibenice vyrovnal. Poté vyrobil P. Čáp neskutečnou hrubku při rozehrávce a z půle hřiště šel Vlasák na Nerada, ale nedokázal míč vměstnat do branky. Na druhé straně hostům vyšel rohový kop, když na zadní tyči poslal do vedení hosty Kamarýt. Chvíli před koncem mohl utkání rozhodnout hostující Turek, ale ve vyložené šanci přestřelil. V nastaveném čase se k exekuci trestného kopu postavil Vlasák a nádhernou trefou srovnal. V penaltovém rozstřelu byli všichni úspěšní a až v deváté sérii selhali hosté.

„Nádherné utkání, které muselo diváky bavit. My jsme v největší šanci prvního poločasu selhali. Ve druhém poločase jsme z první střely domácích inkasovali, ale nesložili jsme zbraně a po zásluze jsme důrazným Jandákem vyrovnali. Poté jsme po naší hrubce přežili Vlasákovo sólo a sami se dostali do vedení. Bohužel jsme místo navýšení dostali v nastavení vyrovnávající branku z trestného kopu. Remíza je asi zaslouženým výsledkem, ale dostat branku pár sekund před koncem nepotěší,¨ popsal dění na hřišti trenér Miřetic Petr Naňák.

Branky: 56. Skiba, 90. Vlasák – 71. Jandák, 80. J. Kamarýt. Rozhodčí: Hanák.

Miřetice: Nerad – Zajíc (90. Jantač), K. Čáp, P. Čáp, Zeman – V. Přitasil, Moudrý, J. Kamarýt, Jandák (82. Turek), J. Přitasil – Jenšík (86. Klenot).