Dobrovice – Graffin Vlašim B 0:3


V prvním poločase kvalitního zápasu hráli hosté ze zatažené obrany na brejky, ale ty se jim moc nedařily. Naopak na druhé straně vychytal Doleček dvě velké šance. Po přestávce přišel na hřiště Kacafírek a dvěma rychlými zásahy zápas rozhodl. Nejprve zužitkoval přihrávku Stibůrka a o chvíli později zakončil sólo „šajtlí“. Poté již hosté kontrolovali hru, nepouštěli domácí do šancí a sami v 70. minutě Borkovcem po kombinaci Jandy s Křečkem upravili na 0:3.


„Utkání bylo velmi kvalitní. První poločas jsme hráli ze zabezpečené obrany a na brejky, které nám ale nevycházeli. Naopak nás dvakrát podržel Doleček. Ve druhé půli jsme začali hrát na dva útočníky, po kombinačních akcích dali góly a zkušeně již výsledek pohlídali. Domácí jsme již do ničeho nepustili. Těší mě, že jsme udrželi vzadu nulu. Za výborný výkon musím hráče pochválit a poděkovat jim,“ byl spokojený kouč Vlašimi B Jiří Veselý.


Branky: 54., 57. Kacafírek, 70. Borkovec. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: Nešpor (V). Diváci: 200. Poločas: 0:0.

FC Graffin Vlašim B: Doleček – J. Pohorský, Šilhavý, Nešpor (84. Vaník), Havlíček – M. Jíša (46. Kacafírek), Janda (81. V. Pohorský), Stibůrek, Borkovec – Křeček – Sedláček.