Semice – Graffin Vlašim B 0:2

Vlašimská juniorka od začátku diktovala tempo hry a ve 28. minutě se dostala po Jandově krásné střele do šibenice do vedení.
Po přestávce se prosadil po individuální akci Balšánek. V závěru domácí otevřeli hru, což bylo vodou na vlašimský mlýn. Jenže přečíslení dva na jednoho, tři na dva a dvě sóla Vojty Pohorského zůstaly nevyužity.


„Jsem spokojen se třemi body z venku. Začali jsme hrát v rozestavění 4 – 4 – 2, které jsme během hry změnili na 3 – 5 – 2, abychom zesílili tlak na prostředek hřiště a drželi balón. To se povedlo a soupeře jsme nepouštěli do šancí. Ve druhé půli jsme již vedení v pohodě hlídali, hlavně obrana hrála velmi dobře. V závěru domácí otevřeli hru a mrzí mě, že jsme neproměnili ani jednu z několika brejkových situací,“ posteskl si trenér Vlašimi B Jiří Veselý.


Branky: 28. Janda, 65. Balšánek. Rozhodčí: Chaloupka. ŽK: Bříza, Kupka – Balšánek, Kacafírek, Janda. Diváci: 150. Poločas: 0:0.


FC Graffin Vlašim B: Doleček – Havlíček, Šilhavý, Nešpor, Císař – Sedláček (80. J. Pohorský), Stibůrek (46. Borkovec), Balšánek, Černohlávek (70. V. Pohorský – Janda, Kacafírek.