Mladí sparťané prošli v Benešově turnajem bez porážky a pouze jednou remizovali. Druhé skončilo FC Hlinsko a třetí už zmíněný FK Mladá Boleslav.

V Benešově, kde nechyběli mezi přítomnými patroni Luboš Kozel a Tomáš Maruška nebo autor více než stovky ligových gólů Stanislav Vlček, se za krásného počasí nejprve hrály zápasy ve skupinách a v neděli pak utkání ve skupinách o konečné umístění. O vítězství v turnaji vždy usiluje osm týmů ve Zlaté skupině.

Sparta základní skupinou se šesti týmy prolétla bez jediného zaváhání a vyhrála ji bez jediné ztráty s plným ziskem patnácti bodů. V každém utkání dala Sparta aspoň tři góly a celkem inkasovala jen čtyřikrát. Do finálové skupiny si pak přenesla i výhru 4:2 s dalším postupujícím ze skupiny Novým Bydžovem.

Mezi účastníky Zlaté skupiny, v níž se bojuje o celkové prvenství, se prosadily také Hlinsko, Mladá Boleslav, Slovan Liberec, Motorlet Praha, SK Kladno a SFC Opava. Na třetí místo mohlo pomýšlet hned několik týmů a Mladé Boleslavi, která nakonec skončila na bronzové pozici, se cesta k medaili zkomplikovala prohrou s Libercem. Nakonec ale Mladoboleslavští nasbírali 13 bodů a třetí místo obsadili s tříbodovým náskokem na Nový Bydžov.

Překvapením turnajem a zároveň potvrzením, že uspět mohou menší kluby, byly výkony Hlinska. Kluci z Vysočiny ukázali, že se mohou měřit i s velkými kluby, které na seniorské úrovni hrají nejvyšší soutěž. Hlinsko ve Zlaté skupině prohrálo jen se Spartou a remizovalo s Motorletem a mohlo se radovat ze skvělého druhého místa.

Spartě ve Zlaté skupině moc nescházelo, aby zvládla celý turnaj bez jakékoli ztráty. Jediné body Letenští ztratili remízou 2:2 s Mladou Boleslaví, ale jinak naprosto excelovali. Sparta získala 19 bodů z 21 maximálně možných a jednoznačně vyhrála Ondrášovka Cup kategorie U10.

Ondrášovka už teď chystá turnaje pro další kategorie. V Příbrami se 9. a 10. června utká kategorie U8 a patrony budou místní skvělí odchovanci Václav Černý s Antonínem Barákem. U9 se sejdou 2. a 3. června v Hradci Králové s Janem Suchopárkem a Ondřejem Lípou.

Konečné pořadí:

1. AC Sparta Praha 19
2. FC Hlinsko 16
3. FK Ml. Boleslav 13
4. Nový Bydžov 10
5. Slovan Liberec 9
6. Motorlet Praha 6
7. SK Kladno 4
8. Slezský FC Opava 3

Nejlepší brankář: Dominik Pavlík Žďár n/S
Nejlepší střelec: Maxim Magada (Mladá Boleslav)
Nejlepší hráč: Jan Raštica (Slovácko)