Nové Strašecí – Vlašim B 2:0

První gólový moment přišel v 17. minutě, kdy po centru do šestnáctky odpískal rozhodčí penaltu za ruku J. Veselého, kterou Havel proměnil. Hosté mohli do přestávky vyrovnat, ale Borkovec po přihrávce Stejskala trefil boční síť, M. Veselý pálil těsně vedle, Borkovcův trestný kop letěl těsně nad a Stejskalova technická střela zamířila vedle. Domácí jen nakopávali míče na útočníky a hlídali vedení. Ve druhé půli se hosté podřídili domácí hře a navíc v 86. minutě inkasovali podruhé od Valigury. V závěru Kacafírek snížil, ale rozhodčí gól neuznal pro ofsajd.

„Jsem hrozně zklamaný. Kluci se podřídili soupeři, který nechtěl hrát fotbal, jenom nakopával míče a zdržoval. Byla to bída a utrpení. Pochvalu zaslouží jen Stejskal a Kacafírek. Chyběla nám rozehrávka Lizáka z minulého utkání. Když nebudeme proměňovat šance, tak dostaneme všude za uši,“ řekl zklamaný trenér Vlašimi Karel Vesecký.

Branky: 17. Havel (z PK), 86. Valigura. Rozhodčí: Prokeš. ŽK: 1/ Borkovec, V. Pohorský, L. Petrů. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

FC Graffin Vlašim B: Jícha – J. Pohorský, Havlíček, J. Veselý, L. Petrů – Janda, Stejskal, M. Veselý, Borkovec – V. Pohorský (83. Jíša), Kacafírek.