Viktoria Žižkov – Graffin Vlašim 0:4

V prvním poločase předváděli vlašimští hráči vynikající fotbal, Viktorku pustili do minima šancí (Pulkertovu ránu vyrazil Toma na roh, Zengue nepropasíroval míč do prázdné branky, následně neuspěl hlavou Kalod) a sami vstřelili tři branky. Ve 13. minutě se Kalabiška prohnal okolo bývalého kapitána Vlašimi Petrů a v pádu překonal Hrušku. Druhý zásah mě na svědomí v 23. minutě kanonýr Bálek, který dorazil střelu Kalabišky vyraženou Hruškou. Třetí zásah měl na svědomí o chvíli později Borák, který míč po přihrávce ze strany poslal pod víko žižkovské branky. A to ještě D. Nešpor napálil z dálky břevno, Bálka vychytal Hruška po centru Průchy a M. Nešpor hlavičkoval po rohu Boráka těsně vedle.

Po přestávce hosté kvalitní obrannou fází nepustili domácí do větší šance. Naopak ještě jednou udeřili, když samostatný průnik na brankáře přetavil ve svou druhou branku v zápase Bálek. Výhra Vlašimi mohla být výraznější, protože Kalabiška ještě nastřelil tyč.

"Výhra je super. Hráli jsme se zabezpečené obrany, dobře se posouvali v obranném bloku a dařil se nám rychlý přechod do útočné fáze. Vysílali jsme kolmé balóny na hroty, které byli rychlejší než žižkovská obrana a také na krajní záložníky Boráka s Ondrou Průchou, kteří připravovali gólové šance. Těm se dařila oproti minulým zápasů finální přihrávka z lajny proti noze útočníkovi a stříleli jsme branky,“ měl radost po zápase trenér Vlašimi Roman Nádvorník a dodal k fanouškům: „Chtěl bych pochválit naše fanoušky, kteří nás v hojném počtu povzbuzovali a pomohli nám.“ Kouč našel i stinnou stránku: „Kalabiška dostal čtvrtou žlutou kartu a proti Ústí nenastoupí.“

Branky: 23., 75. Bálek, 13. Kalabiška, 27. Borák. Rozhodčí: Benedikt. ŽK: J. Novák, Pulkert – Kalabiška. Poločas: 0:3.

FK Viktoria Žižkov: Hruška - Šťastný, Petrů, Procházka, Balík - Vaculík (46. Hromek), J. Novák, Pulkert, Zengue (46. Koukal) - Kalod, Martan.

FC Graffin Vlašim: Toma - Vebr, Kropík, M. Nešpor, D. Nešpor (71. Švamberk) - Borák, Křeček, Pokorný, Průcha (84. Brožík) - Bálek, Kalabiška (77. L. Dvořák).