KONDRAC - SLAVIA JESENICE 1:0

Kondrac nastoupila do utkání s Jesenicí s cílem odčinit porážku ze Zvolí, ale začátek utkání tomu nenapovídal. Hosté jeli od úvodu na sto procent a domácí se první čtvrthodinu měli co otáčet. Když přežili dva závary před Kuklíkem, hra v poli se vyrovnala a i domácí si dokázali vytvořit nějaké šance. Nejprve Pavlíček v samostatném úniku nastřelil jen tyč. Ve 14. minutě přišlo rozhodnutí zápasu. Kašpar nezištně posunul míč do křídla, kde si ho skvěle našel mladíček Vesecký a sólo proměnil – 1:0. Domácí trenér Linhart před zápasem přeskupil zadní řady, a přestože hosté měli opticky více ze hry, vyloženou šanci si už do konce zápasu nevytvořili. Naopak Kondrac dokázala podruhé orazítkovat po závaru tyč.

Druhý poločas nabídl vesměs stejnou podívanou, Kondrac spoléhala na brejky a hosté marně dobývali domácí obranu. Některé situace ale měli Kondračtí řešit lépe a bez viditelné nervozity, zbytečnými ztrátami tak byli většinou pod tlakem Jesenice. Hezký moment viděli diváci v 74. minutě. Jasnou šanci Buchty ještě hostující brankář vyrazil, ale na neskutečnou bombu Veseckého byl již krátký. Žel pro Kondrac, rána jen orazítkovala spojnici břevna a tyče. Když v závěru brankář Kuklík vyřešil několik rohů hostů, připsali si domácí cenné tři body.

„Podali jsme bojovný výkon a díky premiérové trefě Pavla Veseckého jsme si do tabulky připsali plný bodový zisk, za což chci všem hráčům poděkovat,“ měl radost po výhře trenér Kondrace Josef Linhart.

Branka: 14. Vesecký. Rozhodčí: Zdeněk. Poločas: 1:0.

Kondrac: Kuklík – Procházka, Tichý, F. Sedláček, Vesecký – Kubát – Buchta (80. Rakaš), Novotný (51. Müller), Kašpar (89. M. Kubín), P. Sedláček – Pavlíček.