Uvádíme fotbalové statistiky okresních týmů v ČFL, divizi, krajském přeboru, I. A a I. B třídě a okresním přeboru v ročníku 2007/2008.


ČFL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim po posledním zápase

Bilance: 34 – 21 – 3 – 10, skóre 69:38.
Branky: 69, průměr na zápas 2 góly.
Kanonýři: 11 – Vořechovský, 8 – O. Průcha, 7 – Zajac, Kabele, Lizák, 5 – Mlika, Dvořák, 4 – Křeček, Vebr, 3 – J. Petrů, 2 – Zachariáš, Juhász, 1 – Hlava, Húšťava, Pecinovský, Balšánek, Veselý.
ŽK (41): 5 – Vořechovský, Schuster, 4 – Zajac, J. Petrů, Veselý, 2 – Křeček, Pecinovský, O. Průcha, Dvořák, 1 – Švec, Vosický, Hlava, Mlika, Kučera, Lizák, Vebr, Balšánek, Kabele, Borkovec, Malina.
ČK (2) – 1: Hlava, Balšánek.


Divize

Statistiky hráčů SK Marily Votice po 29. kole

Bilance: 29 – 18 – 3 – 8, skóre 43:24.
Branky: 43, průměr na zápas 1,5 gólu.
Kanonýři: 9 – Bartolšic, 6 – Siegl, Filinger, 5 – Zd. Svoboda, 3 – Slabý, Rezek, Daniel, 2 – Kounovský, Bareš, 1 – Málek, M. Budil, Horňák, V. Budil.
ŽK (53): 8 – Rezek, 5 – Bareš, Filinger, 4 – Kounovský, Janů, Gazmend, Málek, 3 – Bartolšic, Daniel, 2 – M. Budil, Horňák, Klíma, Havlíček, Honka, 1 – Zd. Svoboda, Siegl, Novák.
ČK: (2): 1 – Rezek, Gazmend.


Krajský přebor

Statistiky hráčů SK Benešov po 29. kole

Bilance: 28 – 20 – 7 – 1, skóre 82:28.
Branky: 82, průměr na zápas 2,9 gólu.
Kanonýři: 19 – Žák, 12 – Chomát, Čáp, 10 – Turek, 8 – O. Štěpán, 5 – Havlín, Pěknic, 3 – Bubeník, Prikner, 2 – Koblasa, Kukač, 1 – Páv.
ŽK (28): 4 – Kukač, Turek, 3 – Žák, Křivohlavý, Chomát, 2 – Havlín, Bubeník, O. Štěpán, 1 – Plachý, Páv, Drahota, Prikner, Franěk.
ČK: (1): Chomát.


I. A třída

Statistiky hráčů SK Chocerady, FC Graffin Vlašim B a Sokol Teplýšovice po 28. kole

Bilance: 87 – 39 – 14 – 34, skóre 160:160.
Branky: 160, průměr na zápas 1,8 gólu.
Kanonýři: 11 – Rybka (Teplýšovice), 10 – St. Svoboda (Chocerady), 8 – Chuchla (Teplýšovice), Očenáš (Chocerady), M. Svoboda (Chocerady), 7 – Podhorský (Teplýšovice), Laušman (Vlašim B), 6 – Švec (Vlašim B), Ottl (Teplýšovice), 5 – Říčař, Vosický (Vlašim B), Vaňous (Teplýšovice), 4 – Potůček, Kučera (oba Vlašim B), Zb. Šimek, J. Kuželka (oba Chocerady), Nerad, Bálek (oba Teplýšovice), 3 – St. Škvor (Teplýšovice), Klír, Zdeněk Šimek (všichni Chocerady), Žovinec, Pohorský, Cirhan, Černohlávek (všichni Vlašim B).


I. B třída

Statistiky hráčů FK Metaz Týnec nad Sázavou, SK Pyšely, Sokol Nespeky, Sokol Kondrac, SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, FC Graffin Vlašim C, Sokol Sedlec–Prčice a SK Olbramovice po 25. kole

Bilance: 201 – 87 – 42 – 72, skóre: 402:356.
Branky: 402, průměr na zápas 2 góly.
Kanonýři: 24 – J. Dvořák (Týnec), 21 – M. Stibůrek (Poříčí), 14 – Kilián (Olbramovice), Moravec (Týnec), 13 – Čapek (Vlašim C), 12 – Žížala (Týnec), 11 – Skála (Týnec), P. Sedláček (Kondrac), Sisel (Pyšely), 10 – J. Lukáš (Sedlec–Prčice), Houda (Poříčí), 9 – Havlík (Olbramovice), 8 – Kašpar (Kondrac), Cháb, T. Rosenvald (oba Nespeky), Mastný, Bejr (oba Pyšely), Veselý (Týnec), Vojta, Šimáček (oba Poříčí), 7 – M. Davídek (Sedlec–Prčice), Kalenda (Nespeky), Karda (Olbramovice), Vítovský (Kondrac), Filip (Poříčí), 6 – Linhart (Kondrac), Růzha (Olbramovice), Vavrek (Týnec), 5 – Záklasník, M. Kubín (oba Kondrac), Kadlec (Nespeky), Vrkoslav (Olbramovice), Špitálník (Vlašim C), 4 – Khandl, Maršoun (oba Pyšely), L. Pištěk (Sedlec–Prčice), Bouška (Poříčí), Kadeřábek, Pavlík (oba Nespeky).


Okresní přebor

Statistika hráčů čtrnácti okresních týmů po 25. kole

Bilance: 175 – 83 – 29 – 63, skóre: 342:273.
Branky: 615, průměr na zápas 1,76 gólu.
Kanonýři: 24 – Z. Pekárek (Divišov), 18 – V. Budil (Votice B), 16 – M. Hanuš, Hanibal (oba Chotýšany), 14 – Sochůrek (Vrchotovy Janovice), 13 – Moulík (Maršovice), 12 – Nácovský (Zdislavice), T. Sahula (Ostředek), 11 – Hampl (Teplýšovice B), Fialka (Miřetice), Müller (Úročnice), 10 – Pohan (Votice B), Tůma (Teplýšovice B), Kupsa (Zdislavice), Houdek (Miřetice), M. Bumbálek (Divišov), Bubák (Neveklov), 8 – Pražák (Divišov), Bartoš (Maršovice), 7 – Micka (Teplýšovice B), Kubálek (Zdislavice), Matějovský (Jírovice), T. Procházka, S. Šetina (oba Maršovice), Kremina (Struhařov), Špalek (Ostředek), Jonszta (Votice B), 6 – Z. Pessr, Sysel (oba Struhařov), Kulhánek (Úročnice), Hájek (Votice B), 5 – Helma (Vrchotovy Janovice), Šittler, Kulda, Koller (všichni Jírovice), O. Hanibal, Florián (oba Ostředek), Hasenkopf, Klabík (oba Teplýšovice B), Lhoták (Miřetice), M. Hanuš (Divišov), Hampešt (Maršovice), Bouček (Zdislavice).