Mužstva v okresním přeboru odehrála 18. kolo

Votice B – Vrchotovy Janovice 1:0
Místní derby za slušné divácké návštěvy začali aktivněji domácí, ale střely Hájka a Pohana vyrazil výborný Vávra. Ve 25. minutě se již Votičtí dočkali, když po Slabého přiťuknutí skóroval z velké dálky kanonýr Hájek. Hosté se do větší šance dostali až těsně před koncem poločasu, ale Vrkoslava vychytal brankář Soukup. Druhý poločas se odehrál především se středu hřiště s velkým množstvím standardních situací, ze kterých již ani jedno mužstvo gólově neudeřilo.

Branka: Hájek. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 1/1. Diváci: 90. Poločas: 1:0.

SK Marila Votice B: Soukup – Kuneš, L. Budil, Dohnal, Dušátko – Daniel, Slabý, Baťha, Hájek – Pohan, Kolář. Střídali: Milan Jonszta, Řehák, V. Budil.

Sokol Vrchotovy Janovice: Vávra – Novotný, Hejný, Jaroslav Kadlec, Linhart – Kahoun, Jiří Kadlec, Kněnický, Němec – Vrkoslav, Čedík. Střídali: P. Dvořák, Rouš, Dán.

Miřetice – Struhařov 1:0
V prvním poločase hráli domácí po větru a zatlačili hosty před jejich branku, ale žádnou šanci nevyužili. Ve druhém poločase měli pro změnu drtivý tlak hosté, ale šťastnější byli domácí, kteří z ojedinělého brejku skórovali Jantačem.

Branka: Jantač. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Sokol Miřetice: Hanuš - Kamarýt, Rek, Hejný, P. Čáp – Mašek, Jantač, Kopecký, Houdek – Fialka, Lhoták. Střídali: Hájek, Vacík.

Jiskra Struhařov: P. Pessr – Hovorka, Zd. Pessr, Dudík, Straka – Koblasa, Veselý, Kůstka, Semerád – Kremina, Sysel. Střídali: Brabec, Kaňka.

Bílkovice – Divišov 0:1
Derby přes kopec rozhodla jediná chyba bílkovické obrany. Jinak se hrálo vyrovnané utkání s mírnou územní převahou domácích. Jenže jejich kombinace končily většinou před divišovskou šestnáctkou. Hosté podnikali rychlé protiútoky a po jednom z nich přehodil Adam bezmocného Babku. Domácí se snažili vyrovnal, ale jejich tlak vyšel naprázdno.

Branka: Adam. Rozhodčí: Macháček. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

FK Bílkovice: T. Babka – Sladkovský, Voříšek, Janáček, A. Měchura – Říha, Ptáček, P. Měchura, Borek – Komenda, Vašírovský. Střídali: Lívanec, Křížek, L. Pohorský.

Jawa Divišov: J. Svoboda – M. Hanuš, Hejný, P. Bumbálek, Štěpnička – Vobořil, Marek, Vávra, Campodonico – M. Bumbálek, Zd. Pekárek. Střídali: Nožka, Adam, Kněžík.

Teplýšovice B – Jírovice 5:3
Zápas začal pěkně zostra. Ve 2. minutě zaběhl za teplýšovickou obranu Pokorný a nemýlil se – 0:1. Domácí půl hodiny tlačili soupeře, kopali pět rohových kopů, ale gól se jim vstřelit nepovedlo. Vyrovnání přišlo až ve 34. minutě, když faul na Hasenkopfa potrestal Klabík z penalty. Po změně stran se konal čtvrthodinový koncert domácí ofenzívy. Micka po Podhorského úniku, L. Dřízal, Podhorský a Hasenkopf po nezištné přihrávce Tůmy upravili na 5:1. Pak přišlo vyloučení jírovických hráčů Macháčka a Kuldy, obou po dvou žlutých kartách. Domácí si mysleli, že se jim proti devíti hráčům nemůže nic stát, zapomínali na zadní vrátka, a tak jim utekl 69. minutě Pokorný a v 77. minutě Němec, kteří upravili na konečných 5:3.

Branky: Klabík (z PK), Micka, L. Dřízal, Podhorský, Hasenkopf – Pokorný 2, Němec. Rozhodčí: Žarnecki. ŽK: 0:3. ČK: Macháček, Kulda (oba J). Poločas: 1:1.

Sokol Teplýšovice B: Tranta - D. Škvor, St. Škvor, Klabík, Zeman - Podhorský, Tůma, Ottl, L. Dřízal - Hasenkopf, Micka. Střídali: Hruška, Hvězda, Hampl.

Sokol Jírovice: Brandner - Kořínek, Borkovec, D. Stibůrek, Pěkný - Němec, Macháček, Pokorný, Klepl - Kulda, Šedivý. Střídali: Fučík, M. Stibůrek, Malknecht.

Chotýšany – Čerčany 1:2
Domácí si od počátku utkání vytvořili tlak, který však přinesl pouze jedinou branku v síti Čerčan - tvrdou střelou se prosadil kanonýr Průcha. Druhý poločas nabídl mnoho nepřesností a individuálních chyb na straně domácích, které hosté náležitě využili, po brankách Gondy a Morávka skóre otočili ve svůj prospěch a připravili Chotýšanům první porážku na domácím hřišti.

Branky: Průcha - Gonda, Morávek. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2/2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Sokol Chotýšany: Keseli – Solnař, Starosta, Brhovský, Filip – Hanibal, Khandl, Lupoměch, Povolný – Vaňkát, Průcha. Střídali: Toula, Kuthan.

Slavoj Čerčany: Banga - P. Jaeger, Gonda, Bureš, Teichner - Topič, Horváth, Horčička, Haluška - Hofinger, Morávek. Střídali: J. Jaeger, Seidl.

Sedlec–Prčice – Zdislavice 3:1
Od počátku zápasu bylo znát, který z týmů je v tabulce výš a na hře to bylo znát. Domácí začali první půli po větru, který jim velmi pomohl vstřelit první gól, když Bouška po narážečce s Márou zavěsil z dvaceti metrů. Poté Mára vystřelil z třiceti metrů míč ve vzduchu „zaplaval“, gólman hostů Klenot jej vyrazil a v závaru se nejlépe orientoval T. Pištěk – 2:0. Domácí měli několik šancí navýšit skóre, v největší zklamal Polidar sám před brankářem. Do druhé půle domácí nastoupili trochu vlažněji a začali vyrábět chyby. Naňákovu střelu ještě vyrazil Ryšavý na roh, ale po jeho zahrání snížil Kubálek na 2:1. Domácí mají však kanonýra Michala Davídka, který se ze standardní situace nádherně trefil do šibenice a uzavřel v 70. minutě na konečných 3:1.

Branky: Bouška, T. Pištěk, M. Davídek – Kubálek. Rozhodčí: Grund. ŽK: 4:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Sokol Sedlec–Prčice: Ryšavý – Hedvik, M. Lukáš, Polidar, T. Pištěk – Zd. Pištěk, Bechyně, Bouška, M. Davídek – Mára, T. Davídek. Střídali: Nádvorník, L. Pištěk, Kubát.

Sokol Zdislavice: Klenot – Gregor, Váňa, Bouček, Naňák – Žák, Pecháček, Kubálek, Müller – Jirka, Nácovský. Střídal: Jankovský.

Olbramovice – Neveklov 1:1
Hned ve 2.minutě vychytal Brejlu Šiška, na druhé straně zase Malík v ložence Haška. Poté tvrdou střelou vyprášil Šiškovy rukavice Helma. V 29. minutě zahrával Karda trestný kop a v základní sestavě debutující sedmnáctiletý Čekal poslal hlavou domácí do vedení – 1:0. Následně Pospíšil trefil břevno, Čekalova střela po sóle mířila těsně vedle, a tak udeřilo na druhé straně. Na ideální centr ze strany si naskočil Bubák a těsně před přestávkou vyrovnal na 1:1. Druhý poločas byl vyrovnaný, oba soupeři se do šancí moc nepouštěli, a tak zápas skončil bez vítěze.

Branky: 29. Čekal – 44. Bubák. Rozhodčí: Konvička. ŽK: 1/1. Diváků: 120. Poločas: 1:1.

SK Olbramovice: Malík – Brdek, Cihelka, Helma, Doležal – Pospíšil, Havlík, Karda, Macháček – Čekal, Brejla. Střídali: Párys, Soukup, Kaprálek.

Sokol Neveklov: Šiška – Havránek, Holub, Krejčí, Novák – Semerád, Hašek, Čichovský, Loucký – Bubák, Vitouš. Střídali: Hameta, Kouklík, Král.