TEPLÝŠOVICE – ZDISLAVICE  1:3

Okresní derby se hrálo ve volném tempu. Do první šance se dostali hosté, ale Heřmánek byl na místě, na druhé straně minul branku Podhorský po centru Kačírka. To bylo ze strany domácích vše. Naopak Zdislavičtí nejprve orazítkovali břevno a následně po uličce otevřel skóre Filip.

Chvíli po přestávce rána teplýšovického Podhorského olízla břevno. Produktivnější ale byl na druhé straně P. Bouček a získal hostům dvoubrankové vedení. Domácí dostal do hry Král po zpětné přihrávce Nerada. Jenže hosté si nenechali výhru vzít, nejprve Filip orazítkoval břevno, aby  o chvíli později Doležal střelou z šestnáctky uzavřel na konečných a překvapivých 1:3.

Petr Chomát, trenér Teplýšovic: „Ani jedno mužstvo nepotřebovalo nutně vyhrát, přesto mě mrzí výkon mých hráčů, protože hráli jsme doma a tam by se mělo vítězit. Možná, že k tomu přispělo, i to, že byli tři hráči na svatbě Petra Chomáta. Prostě jsme si nezasloužili ani bod. Před sezonou jsem říkal, že chceme zlobit mužstva na špičce tabulky, ale to se nám v některých zápasech nepovedlo. Hlavně doma jsme hráli velice špatně a nechápu proč. Venku jsme hráli lépe jako například v Sedlci-Prčici, Kondraci nebo Zbraslavicích. Minulé úterý jsme se na tréninku bavili s Mílou Ottlem a lidmi, kteří mají co mluvit do teplýšovického fotbalu a rozmýšlíme se, co bude dál. Prožil jsem v Teplýšovicích tři krásné roky a jsem spokojený, co jsem tu udělal za práci. Jestli nebudu pokračovat  v klubu, tak v tom nehledejte žádnou špatnost, bude to po dohodě klubu a mě. Na Teplýšovice ale nedám nikdy dopustit."

Dušan Krása, kouč Zdislavic: „Poslední zápas se hrál bez nasazení z obou stran a my jsme proměnili tři šance.  Klukům chci poděkovat za celý průběh sezony a že dokázali pro Zdislavice zachránit I. B třídu. Za jarní část jsem s přístupem hráčů k tréninkům a zápasům velmi spokojený." 

Branky: 63. Král – 23. Filip, 58. P. Bouček, 81. Doležal. Poločas: 0:1.

Teplýšovice: Kohoutek – Drahota, Chomát, Veselý, Nerad – Ottl – Podhorský, Kukač, Kačírek (85. Benák) – Král (80. Kaňka), Mládek (75. Tůma).

Zdislavice: Klenot – Páv, Lapáček, Doležal, Vopěnka – Pecháček, P. Bouček, Kubálek, D. Jankovský – Kašpar (46. T. Naňák), Filip.