TEPLÝŠOVICE – ZRUČ N. SÁZ.   5:0

Teplýšovice o vysoké výhře nad poslední Zručí rozhodly definitivně až po přestávce. V prvním poločase nejprve vychytal Krále z malého vápna Hromas, aby kapituloval po střele Veselého k tyči. Hosté zahrozili v závěru poločasu, když Suplín přestřelil z malého vápna branku.

Po přestávce sice hlavičkoval zručský Petrů nad po trestném kopu Brože, ale to bylo ze strany hostů vše. Poté se již valil jeden útok za druhým na branku Hromase, který sice čaroval, ale  na dvě střely Mládka po centrech J. Dřízala a Nerada, na ránu Petra Chomáta z šestnáctky a na samostatnou akci Podhorského, nestačil – 5:0.

Branky: 66. a 75. Mládek 2, 21. Veselý, 86. Podhorský, 80. Petr Chomát. Rozhodčí: Bakešský. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Teplýšovice: Babka – J. Dřízal, Ottl, Pavel Chomát, Drahota – Nerad, Kukač (56. Mládek), Veselý, Podhorský – Král, Petr Chomát.