Votice – Nový Knín 4:0 (4:0)

Do pouze dvoubodového Nového Knínu se Votice od začátku zakousli a mezi 8. až 23. minutou vsítili čtyři góly. Skóre otevřel Kolář po standardní situaci a následném závaru, druhý gól vsítil z trestného kopu Zoubek a následně se dvakrát trefil navrátilec Štork po přihrávkách Zoubka a Kramného. Tím gólový účet zápasu překvapivě skončil. Do přestávky ještě hostující obránce vykopl míč z brankové čáry po střele Zoubka a Štork odmítl po sóle hattrick. Na druhé straně vytáhl Tůma míč ze šibenice po ráně Slezáka.

A když po změně stran nedali největší šance Štork a Němeček, jímž zkazil radost brankář, zůstal stav 4:0.

„Soupeř hrál s námi sympaticky otevřenou hru, ale my jsme měli spoustu vyložených šancí, a pokud by zápas skončil 8:0, tak se nemohl nikdo divit,“ podotkl po zápase trenér Votic Martin Bárta a dodal: „Je škoda, že si neumíme zápas víc užít a nastřílet víc gólů. Klukům nemůžu upřít bojovnost, ale bylo v naší hře i hodně nepřesností, k čemuž přispěl kluzký terén.“

Branky: 21. a 23. Štork, 8. Kolář, 18. Zoubek. Rozhodčí: Sandev.

Votice: Tůma – Molčík (54. Říha), Šlejmar, Sládek, Homolka – Kolář – J. Kramný (63. Němeček), Zoubek, Tábořík, Slunečko – Štork.