STARŠÍ DOROST

Petr Stanka, trenér Benešova (Benešov – Kutná Hora 2:1): „Zápas jsme si zbytečně zkomplikovali zejména ve druhém poločase, protože v prvním jsme jasně diktovali tempo hry a měli značnou převahu. Druhý poločas byl z naší strany velmi špatný, a bude třeba utkání rozebrat a chyby si vyhodnotit. Je však nutné zmínit alespoň jednoho hráče, který podal skutečně výborný výkon, a to byl Vacek. Ten, ačkoliv naskočil poprvé do základní sestavy, jednoznačně potvrdil, že do ní právem patří."

Miroslav Jelínek, trenér Vlašimi (Kunice – Vlašim 1:5): „Hrál se hrál kvalitní fotbal a nezaujatý fanoušek se musel bavit. Domácí šli do vedení hned z prvního přechodu na naší polovinu, kdy jsme si nepohlídali jejich roh. Naši hráči se hned pokoušeli o vyrovnání a jen díky domácímu brankáři jsme se nemohli prosadit. Poté se ale netradičně hlavou trefil Filip. Na začátku druhého poločasu jsme šli do šťastného vedení po chybě brankáře. V ten moment se zápas lámal. Přidali jsme třetí gól a na druhé straně nás podržel Kotouček. Závěr domácí neunesli a dost nevybíravými zákroky zastavovali naše útoky. Jsem rád, že se nikdo z našich hráčů nezranil a nenechal se vyprovokovat k nějakým potyčkám. A tak jsme zápas dovedli k zaslouženému vítězství. Celý tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon."

MLADŠÍ DOROST

Jan Křemen, trenér Benešova (Benešov – Kutná Hora 9:1): „V úvodu nás soupeř zaskočil a vstřelil gól. Postupem času jsme se ale rozjeli, soupeři nic nedovolili a dávali po kombinacích  góly. Sice jsme nastříleli devět branek, přesto měl hra k ideálnímu výkonu daleko."

Jiří Hák, trenér Vlašimi (Kunice – Vlašim 0:6): „Při pohledu na kunickou lavičku jsem před zápasem záviděl kolegům trenérům z Kunic šestnáct připravených hráčů pro hru. Já jich měl jedenáct plus Staňka z kádru staršího dorostu. Po poločase by na nás nikdo nevsadil ani zlámanou grešli. Na šance to bylo  6:2 ve prospěch domácích, ale vedli jsme 1:0. Jak kdysi řekl Tomáš Pospíchal, fotbal nemá logiku. Doufal jsem, že nápor domácích eliminujeme, ale kdyby mi někdo řekl, že vyhrajeme 6:0, myslel bych si , že se asi zbláznil. Domácí si tak vysokou porážku nezasloužili, ale opět říkám, dát gól je ve fotbale největší umění."