DIVIŠOV – TEPLÝŠOVICE 0:3

Zápas byl hodně ofenzivně laděný, oba týmy si vypracovaly řadu šancí, ale v koncovce byli úspěšní jen Teplýšovičtí, a to třikrát.

„Po soustředění jsme sehráli zápas, který nám hodně dal. I v improvizované sestavě, hlavně v obraně, jsme na to byli lépe fyzicky, měli jasně více ze hry, snad patnáct vyložených šancí, ale bohužel jsme neproměnili ani jednu. Naopak soupeř nás třikrát potrestal z rychlých protiútoků. Z výsledku nedělám žádné závěry," nebyl smutný z prohry divišovský kouč Roman Sedlařík, jenž poznamenal k dění v týmu: „Hráčská situace je katastrofická. Hronek, Marek Hanuš a Jíša jsou zranění a žádný jiný hráč nepřijde. Na druhou stranu osm, devět stálých hráčů, kteří trénují, musím za přístup k přípravě i na soustředění pochválit. Pomalu mi ale dochází trpělivost, ale kluky ve štychu nenechám a sezonu dokončím."

„Hrál se útočný zápas, ve kterém se moc nebránilo, a byla spousta šancí na obou stranách, ve kterých jsme byli produktivnější a dali tři góly, narozdíl od soupeře. Mně se zápas líbil, potřebujeme něco naběhat, a to přesně utkání splnilo," řekl po duelu trenér Teplýšovic Petr Chomát, který je s zimní přípravou zatím spokojený: „Je to super. Chodí mi na trénink okolo patnácti hráčů." 

Branky: Vyhlídal, J. Boťa ml., Nerad. Poločas: 0:2.

Divišov: Šimáček – Lehán, Z. Janovský, L. Janovský, Moravec – Campodonico, Shapoval, Vávra, M. Vondrák – Pekárek, J. Vondrák. Průběžně střídal: Hák.

Teplýšovice: Vejvoda (46. Stařecký) – Chomát, Kubálek, Vilímek, Stěhule – Ottl (55. J. Boťa ml.) – Hruška (70. Benák), Vyhlídal, Nerad – Pejša (70. Filip), D. Podhorský (65. Matoušek).

Divišov sehraje další přípravný zápas v sobotu 25. února od 14 hodin na UMT Votice s místním účastníkem I. A třídy. Na stejném místě sehrají zápas i Teplýšovice, ale v neděli 26. února od 10 hodin proti Petrovicím u Sedlčan.