V přestřelce bylo úspěšnější Poříčí

Votice - Poslední, dohrávaný, zápas mezi béčkem Votic a Poříčím nad Sázavou rozhodl, že po vítězství hostů skončili domácí na třetím místě v modré skupině a budou hrát o 5. – 8. místo, naopak Poříčí nastoupí v pátek 6. 3. od 19 hodin v semifinále proti Sedlci–Prčice

27.2.2009

Ilustrační foto.Foto: Miloš Šálek

Votice B – Poříčí n. S. 3:4
Kvalitní dohrávka se stala kořistí Poříčí, hlavně díky prvnímu poločasu. Po přestávce byli lepší domácí, dvěma góly snížili, ale v hektickém závěru se jim vyrovnat nepodařilo.

Branky: Milan Jonszta 2, Pohan – Šimáček 2, J. Stibůrek, M. Stibůrek. Rozhodčí: Grund. Poločas: 1:4.

SK Marila Votice B: Soukup – Kuneš, Šedivý, Dušátko, Baťha – Šlejmar, Kolář, Pohan, Pešata – Hájek, Milan Jonszta. Střídali: L. Budil, V. Budil, Martin Jonszta, Řehák.

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou: Platil – J. Stibůrek, Lukáš, Sysel, Vaník – M. Stibůrek, Naňák, Říha, Vaněk – Filip, Šimáček. Střídal: Braný.