Mužstva byla rozdělena do dvou skupin po pěti mužstvech, kde hrála systémem každý s každým a posléze se hrály zápasy play off a o umístění.

Skupiny
Ve skupině A byl jasný favorit tým AC Sparta Praha, který své postavení potvrdil bez zaváhání. Postupně si poradil s týmy Táborskem, Tempem Praha, Kunicemi a Nespeky, které v tomto pořadí skončily ve skupině A.
Ve skupině B byl velkým favorit tým Bohemians 1905. Pro Klokany, ale nebyly zápasy procházkou růžovým sadem, i když svou roli dokázali potvrdit a také všechny utkání vyhráli. Porazili Benešov,  Poříčí nad Sázavou, Vlašim a Votice,  a týmy i v tomto pořadí skončily za Bohemians.

Semifinále
V prvním semifinále na sebe narazil vítěz skupiny A Sparta Praha  a druhý celek „béčka" SK Benešov. Mladí sparťané svého soka jasně přehráli a postoupili do finále.
Ve druhém semifinále došlo k překvapení, když do té doby suverénně hrající Bohemians zaskočilo velice kvalitní mužstvo Táborsko a Jihočeši překvapivě postoupili do finále.

O třetí místo
V zápase o bronz již Klokani nenechali nic na náhodě a Benešov rozstříleli 8:1.

Finále
Ve finále se hrál velmi dobrý fotbal a padlo devět branek. Sparta ale neměla pozici jednoduchou, když velmi dobře hrající Táborsko jim cestu za titulem ztížilo a vstřelilo Pražanům tři góly. Jenže největší favorit vsítil šest branek a proto zaslouženě bral titul.

Zápasy o umístění
O 9 místo: Votice  – Nespeky 12:0.
O 7. místo: Kunice – Vlašim 1:7.
O 5. místo: Tempo Praha  –  Poříčí nad Sázavou 3:3 na pk 3:4.
O 3. místo: Bohemians 1905  – Benešov 8:1.
Finále: Sparta Praha – Táborsko 6:3.

Pořadí
1. Sparta Praha, 2. Táborsko, 3. Bohemians 1905, 4. Benešov, 5. Poříčí nad Sázavou, 6. Tempo Praha, 7. Vlašim, 8. Kunice, 9. Votice, 10. Nespeky.

Ceny všem týmům předal předseda představenstva společnosti Ondrášovka Milan Musil a hráč AC Sparta Praha a reprezentant České republiky Josef Hušbauer.
„Turnaj měl velice kvalitní účast a snesl ty nejpřísnější parametry. Navíc dopadl pro naše mladíky výborně a konečné páté místo v tak velké konkurenci, jaká se sešla na našem trávníku, je opravdu úspěchem všech hráčů rodičů i trenéra Zdeňka Šroma," měl radost po turnaji hlavní pořadatel Petr Lacina a ještě dodal: „Chci poděkovat všem pořadatelům, rozhodčím i společnosti Ondrášovka, která dodal pro turnaj kompletní pitný režim ze svých výrobků minerálních vod."