POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU – VRANÝ 1:1 PK 7:8

Zápas hodně ovlivnila druhá minuta, když po nakopnutém míči na polovinu Poříčí chyboval Jírů, čehož využil důrazný Hadač – 0:1. Následně se hosté uchýlili k nakopávaným balónům, po kterých měli několik rohových kopů. Ty nedobře hrající domácí uskákali. Hráče Poříčí na velice tvrdém a hrbolatém hřišti probudilo až když Vraný ve 26. minutě muselo vystřídat pro zranění ruky brankáře Sailera a do branky šel bývalý stoper Žižkova, trenér Maroš Klimpl. Domácí vyvinuli tlak, Stibůrek ještě míč do branky nedostal, ale ve 36. minutě Páv z dorážky úniku Balaty a střele Janků vyražené brankářem, již vyrovnal.

Druhý poločas byl o velké snaze Poříčí o vstřelení branky, což se mu však z několika standardních situací nepovedlo. A když v závěru na druhé straně Nana Ekane, míč do sítě nedostal, šlo se do penalt. V nich až v osmé sérii zaváhal domácí Balata, a tak druhý bod získalo Vraný.

„Do zápasu jsme vstoupili laxně a byli zato potrestáni. Po dvaceti minutách jsme trochu zabrali a nemohu klukům upřít snahu, ale máme strašný problém dát gól, což se opět ukázalo. Bohužel jsme opět dovedli zápas do penalt, které jsou pro nás velkým strašákem," povzdechl si trenér Poříčí Pavel Šimáček

Branky: 36. Páv – 2. Hadač. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Poříčí: Tlamicha – J. Stibůrek, Jírů, Peroutka, Vosáhlo – Pohorský – Jíša, Páv, Balata, Trpišovský – Janků (57. Svoboda).