Zápas nenabídl mnoho fotbalové krásy. První poločas se hrála převážně „kopaná“, kdy hosté dokázali využít dva ojedinělé útoky. Na druhé straně chyběl kousek po hlavičce Fialky. Před odchodem do kabin se podařilo domácím snížit Jenšíkem, který přehazoval brankáře. Poločas navíc halilo nešťastné zranění hostujícího Dudíka po srážce hlavami, po které byl odvezen do nemocnice s otřesem mozku.

Ve druhém poločase zvýšili domácí aktivitu, ale vážnější šance si nedokázali vytvořit. Hrozili převážně ze standardních situací, ale vyrovnání nepřišlo. Hosté naopak spoléhali na rychle brejky, se kterými si domácí obrana dokázala poradit. Vyrovnání měl v poslední minutě na hlavě domácí Tomáš Klenot, ale odmítl změnu skóre.

„Dnes jsme si utkání prohráli hlavně v prvním poločase, kdy byl Struhařov důraznější a vstřelil nám dvě branky. Ve druhé půli jsem si vytvořili optický tlak, ale více šancí si vytvořili hosté z rychlých protiútoků. Chybí nám hodně ofenzivních hráčů a nedaří se nám je nahradit,“ je si vědom trenér domácích Petr Naňák.

Miřetice – Struhařov 1:2 (1:2)

Branky: 45. Jenšík – 21. Hroch O., 31. Sysel J. Rozhodčí: Stejskal – Chovanec, Musil. Diváci: 75.

Miřetice: Nerad – Klenot, Čáp K., Kabát, Zajíc – Turek, Jantač, Moudrý, Fialka (77. Lalouček), Přitasil J. – Jenšík.

Struhařov: Budil – Sysel J., Dudík (16. Hroch J.), Kojan, Veselý J. – Koblasa, Hroch, Zmek, Hanibal – Matuška (87. Michálek), Veselý O. (70. Strnad).

David Turek