TÝNEC N. S. –  ČERVENÉ PEČKY      1:0

Několik minut před začátkem utkání panovala v kabině Týnce docela slušná nervozita. Hledala se registračka gólmana Korbela a nenašla. Do branky se na poslední chvíli postavil Hromas, který v minulém kole „vyfasoval“ devítku. „Tentokrát nás podržel,“ uvedl na adresu Hromase trenér Týnce Radek Skála.
V prvním poločase měli domácí několik slibných šancí (Jíša, Radačovský, Vavrek, Novák), ale míč se do sítě nevešel. Tu největší však měl na druhé straně Kulhánek, který postupoval od půle zcela sám na Hromase a trefil pouze jeho nohy. V závěru remízového zápasu se do čtverce mezi dva beky prodral střídající Žížala a byl faulován. K míči se postavil exekutor penalt Popelka a střelou do šibenice zajistil domácím tři důležité body.
„Docela jsme se z minulého zápasu oklepali a hlavně prvních pětadvacet minut jsme hráli podle mých představ,“ řekl Skála.

Branka: 85. Popelka (pen.). Rozhodčí: Suchý – Kubečka, Hurych. ŽK: Kesner, Holub, Svoboda (ČP). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Týnec nad Sázavou: Hromas – Dvořáček, Peroutka, Štamberský, Kavoň – Vavrek (46. Žížala), Radačovský (63. R. Sedlák), Orsák, Novák (89. Stibůrek) – Popelka, Jíša (77. Žížala).