MARŠOVICE – LETY 2:5

Trenér Maršovic Jaroslav Žížala k zápasu poznamenal. „Do utkání jsme vstoupili špatně a po chybě krajního beka jsme dostali branku. Za chvíli jsme vyrovnali, ale po další chybě obrany dostali druhý gól. Poté jsme měli šance, ale tečovaná střela již za překonaným brankářem skončila nad a Fišer z trestného kopu nastřelil břevno. A tak jsme těsně před poločasem opět po chybě obrany dostali třetí gól. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a snížili na 2:3. Jenže pak zaúřadoval rozhodčí, který na nás nařídil penaltu, které se divili i hosté. Následně se utkání trochu vyhrotilo, rozhodčí rozdával žluté karty hlavně nám a z fotbalu nebylo nic. V závěru po faulu Tomáše Procházky jsme dostali z penalty pátý gól," a dodal: „Po zápase jsem měl strach, aby diváci něco rozhodčímu neudělali, protože na něj byli pěkně naštvaní."

Branky: Zavadil, Fišer – Rada 2 (obě z PK), Zýka, Turek, Jablonský. Rozhodčí: Hamřík. ŽK: Fillip, Zavadil, Hlaváč, T. Procházka, R. Hašek, Pauer – 1. Diváci: 90. Poločas: 1:3.

Maršovice: Fillip - T. Procházka, M. Hašek, Pauer (46. Zderadička), Řezníček - Šach (67. S. Šetina) R. Hašek, Hlaváč, Zavadil - Bartoš (80. Z. Šetina), Fišer.