Mužstva v okresním přeboru sehrála 24. kolo. Jen zápas Mezno – Vrchotovy Janovice zhatil nezpůsobilý terén po silném krupobití.

Miřetice – Jírovice 1:1

V Miřeticích se hrálo vyrovnané utkání se spoustou nevyužitých šancí na obou stranách, a tak utkání skončilo spravedlivou remízou.

Branky: Semrád - Pokorný. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1

Sokol Miřetice: Vacík - Novotný, Semrád, Mašek, P. Čáp – Hejný, Jantač, K. Čáp, Lhoták – Hájek, Fialka. Střídali: Kamarýt ,Hájek
Sokol Jírovice: Ellschlöger – Kořínek, Koller, Stibůrek, Beneš – Němec, Hlaváč, Pokorný, Klepl – Matějovský, Borkovec. Střídal: Pěkný

Struhařov – Ostředek 1:2

Domácí uspořádali festival neproměněných šancí. Několikrát je ve vyložených šancích vychytal hostující brankář, když byl i ten překonán, zaskočili za něj na brankové čáře spoluhráči a několikrát hostům pomohla i branková konstrukce. Ve druhém poločase dokonce neproměnili pokutový kop. Naopak hosté byli v koncovce téměř stoprocentní a z minima vytěžili maximum. V 21. minutě otevřel skóre střelou z dálky Sahula, ve 32. minutě vyrovnal Kremina. Rozhodující branku vstřelil v 54. minutě hostující Vildman – 2 : 1.

Branky: Kremina – Sahula, Vildman. Rozhodčí: Babický. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1

Jiskra Struhařov: P. Pessr – Kůstka, Z. Pessr, Hovorka, Dudík – Straka, Pospíšil, Veselý, Mareš – M. Kaňka, Kremina. Střídali: Rank, Vašíček, Rálek
Sokol Ostředek: Nerad – Krejcárek, Měchura, M. Škvor, Florián – Špalek, Vildman, Müller, T. Sahula – Hanibal, Uršic. Střídali: Macháček, Štěch

Maršovice – Chotýšany 5:0

Jasná výhra poslala Maršovice do I. B třídy. Domácí šli za vysněným cílem hned od začátku a první poločas byl nejlepší, který nabídli v letošní sezoně. V 8. minutě uklidil míč Bartoš po ideální přihrávce Drába. O chvíli později si maršovičtí útočníci role vyměnili, ale šanci Drába zlikvidoval Vyhnal, stejně dopadl Bartoš po akci Šetiny. Ve 40. minutě vysunul Hampešt rozběhnutého Rosťu Haška a jeho centr přetavil v gól St. Šetina. Tím brankové hody poločasu neskončily, protože si na roh Rosti Haška naskočil Hampešt a potřetí rozvlnil chotýšanskou síť. To již hosté hráli bez vyloučeného Turka, který ostře fauloval Drába a po zásluse se šel předčasně sprchovat. Chotýšanští za celý poločas vyslali na Kubáskovu branku jen střelu Kuthana, která mířila nad.
Ihned po přestávce mohl snížit Hanuš, ale Kubásek vytáhl bravurní zákrok. Na druhé straně zastavil sólo Drába brankář Vyhnal. V 55. minutě již ale nestačil na střelu Bartoše po přihrávce novopečeného otce Rezka a domácí mohli jít chladit postupové šampaňské. Po šanci Borka a na druhé straně Rosti Rezka, uzavřel skóre svým třetím gólem Bartoš, když hlavou zužitkoval centr Šetiny. Po závěrečném hvizdu rozhodčího Rosenvalda vypukly postupové oslavy. Maršovice se tak po pěti letech opět podívají do I. B třídy.

Branky: Bartoš 3, S. Šetina, Hampešt. Rozhodčí: Rosenvald – Kudrjavcev, Macháček. ŽK: 0/1. ČK: Turek (Ch). Diváci: 100. Poločas: 3:0

Sokol Maršovice: Kubásek – Hrma, M. Hašek, Dvořák, Hampešt – S. Šetina, R. Hašek, T. Procházka (83. M. Procházka), Zderadička (46. Rezek) – Dráb (62. Řezníček), Bartoš
Sokol Chotýšany: Vyhnal – Povolný, Královec, Khandl, Starosta (46. Toula) – Borek, Turek, Kuthan (60. Holas), Lupoměch – Hanibal (56. Filip), Hanuš

Votice B – Neveklov 3:4

V první půli hráli domácíí velice dobrý fotbal, ale vedli jen 2:1. Po přestávce se ale začali dopouštět zbytečných chyb, které hosté potrestali.

Branky: Skála 2, Jonszta – P. Hašek 2, Kouklík, Šiška. Rozhodčí: Rezek. ŽK: 1/3. Diváci: 50. Poločas: 2:1

SK Marila Votice B: Kopecký – Kuneš, L. Budil, Skála, Dušátko – V. Budil, Řehák, Hájek, Baťha – Jonszta, Pohan. Střídali: Šlejmar, Kolář
Sokol Neveklov: Kalina – Váňa, Havránek, Loucký, Vitouš – Hameta, Kouklík, P. Hašek, Semerád – Bubák, Král. Střídal: Šiška

Divišov – Úročnice 4:0

V první půli byli lepší hosté, vypracovali si vyložené šance, ale domácí branka byla pro ně zakletá. Když už šla střela do brány, zlikvidoval jí Hanuš. Po přestávce převzali iniciativu Divišovští a mezi 60. až 85. minutou rozhodli čtyřmi góly po přesných kombinacích o osudu utkání. Střelecky vynikl nejlepší kanonýr okresního přeboru Zdeněk Pekárek, který vsítil hattrick.

Branky: Z. Pekárek 3, M. Hanuš. Rozhodčí: Novosád. ŽK: 0/5. Diváci: 80. Poločas: 0:0

Jawa Divišov: J. Hanuš – Hejný, J. Pekárek, P. Bumbálek, Nožka – M. Hanuš, Vobořil, Vávra, Hák – M. Bumbálek, Z. Pekárek
TJ Úročnice: Maršík – Pýcha, Tesáček, Šedivý, Žemlička – Kulhánek, Novák, Šejstal, Zeman – Müller, Hošek

Zdislavice – Teplýšovice B 2:0

Bojovné a pohledné utkání. Branky však stříleli jen domácí, i když hosté měli také několik šancí, ale ani jednu neproměnili. Ve 3. minutě po zákroku na Kupsu otevřel skóre Bouček s penalty. Druhá branka padla ve druhém dějství z dorážky Nácovského.

Branky: 4. Bouček (z PK), 73. Nácovský. Rozhodčí: Mitáš. Bez karet. Diváci: 95. Poločas: 1:0

Sokol Zdislavice: Kořínek - Bouček, Kakos, Gregor, Sedlák - Jirka, Pecháček, Kupsa, Nácovský – Klenot, Naňák. Střídali: Kůžel,Král
Sokol Teplýšovice B: Tranta - Dřízal, Zeman, Boťa, Hruška - Nerad, Kaňka, Klabík, Vosička – Tůma, Král. Střídal: Žížala