KONDRAC – PRŮHONICE 7:2

Do utkání vstoupila Kondrac jako uragán. Hned v první minutě byl v obrovské šanci Houdek, ale balon mu odskočil. O chvíli později se již po rohu prosadil T. Kubín. Po čtvrthodině se domácí po dalších náznacích šancí opět radovali, když kapitán Pavlíček bombou z voleje ze třiceti metrů předvedl neskutečnou parádu. Do přestávky se ještě dvakrát prosadil agilní Houdek a o výsledku bylo rozhodnuto.

Vstup do druhého dějství měli lepší hosté a snížili vlastním gólem M. Kubína po nedorozumění kondracké defenzívy. Domácí to ale nerozhodilo, přidali na tempu a výsledkem byly branky Nga, Pavlíčka a Petrů, který v poslední minutě bombou vymetl šibenici. Mezi domácí branky se ještě vtěsnal gól hostů po závaru, a tak se zrodil divoký výsledek.

„Po propadáku a ostudě ve Struhařově jsme předvedli diametrálně odlišný výkon. Hráči jakoby pochopili, jaký styl nám vyhovuje a rozhodli jsme o vysokém a naprosto zaslouženém vítězství již v prvním poločase. V utkání jsme ukázali velké množství kolmých přihrávek a náběhů ze stran, obzvláště Houdek vynikal, což naší hře výrazně prospělo," radoval se po utkání kouč Kondrace Jiří Janouš mladší a dodal: „Jsem rád, že jsme potěšili domácí fanoušky předvedenou hrou i výsledkem a očekávám, že podobný výkon zopakujeme ve Zdislavicích v derby. Nerad bych se po dobrém výkonu opět dočkal u hráčů uspokojení a podcenění situace, což se nám již několikrát bohužel stalo."

Branky: Pavlíček 2, Houdek 2, T. Kubín, Ngo, Petrů – vlastní, Žjačik. Diváci: 100. Poločas: 4:0.

Kondrac: Kňazík – T. Kubín, Linhart, M. Kubín, Budil (85. Kronus) – Houdek, Petrů, Pavelka (59. Šanda), Špička (54. Ngo) – Pavlíček, Kašpar.