ZDISLAVICE – KONDRAC 3:4

V derby se hrálo velice atraktivní utkání pro diváky, kdy se střídaly gólové šance na obou stranách. V prvním poločase vstřelila mužstva po dvou brankách. Ve druhém poločase byla efektivnější Kondrac, a proto si odvezla domů tři body.

„Utkání jsme si prohráli vlastními chybami a velmi slabou produktivitou. Kondrac byla šťastnější, více by zápasu slušela remíza," povzdechl si po derby trenér Zdislavic František Heřmánek.

„Z vítězství mám samozřejmě ohromnou radost. Přestáli jsme špatný začátek, tři domácí šance a poté až na závěr hru celkem kontrolovali. Čtyřikrát jsme vedli a domácí vždy snížili, naštěstí se jim vyrovnat nepodařilo, přestože v samém závěru šlo před Císaře několik nebezpečných centrů. Jsem velmi spokojen s útočnou fází, kdy hráči využívali svou rychlost a dělali domácím problémy. Věřím, že na výkon navážeme s Divišovem a budeme podzim hodnotit úspěšně. Nestranný divák musel být nadmíru spokojený, viděl sedm branek a spoustu dalších zajímavých situacích na obou stranách. Mrzí mě ale na druhou stranu zranění stopera Budila, který si poslední zápas určitě nezahraje," dodal po derby trenér Kondrace Jiří Janouš mladší.

Branky: 34. Vobecký, 45. Kubálek (z PK), Lapáček – 27. a 53. Potůček, 42. vlastní, 58. Červeňák. Rozhodčí: Petýrek. Diváci: 90. Poločas: 2:2.

Zdislavice: Klenot – Hejný, Lapáček, Gregor, Šanda – Pecháček, Müller, Kubálek, P. Bouček – Vobecký, Psota.

Kondrac: Císař – Tichý, Budil (43. Pazdera), Kubín, Pohorský – Pavlíček, Pavelka, Borkovec, Špička (69. Beránek) – Potůček, Červeňák.

PETR NAŇÁK