BÍLÉ PODOLÍ – KONDRAC                   2:1

Utkání začalo očekávanou převahou Kondrace, která se usídlila na polovině domácích, ale pouze s platonickým tlakem. Naopak v 10. minutě se domácí dostali do vedení, kdy se po přímém kopu trefil krásně hlavou domácí útočník.

O několik minut později střílel Sedláček vedle, ale jednalo se o výjimku. Ve 35. minutě mohli domácí své vedení zvýšit, ale nebezpečnou hlavičku vyrazil na poslední chvíli Pohorský. Těsně před pauzou kapitán Linhart vystřelil z přímého kopu z velké dálky, brankář domácích zřejmě očekával teč a po jeho chybě bylo vyrovnáno. Ve druhém poločase se na způsobu hry obou mužstev moc neměnilo, hosté kombinovali převážně po vápno a domácí spoléhali na rychlé brejky.

V 69. minutě se domácí po kombinaci až do kuchyně ujali vedení. Ve zbytku utkání se již více diskutovalo a žlutilo než hrálo.

Trenér Kondrace Jiří Janouš ml.: „Nehráli jsme úplně špatně, přestože jsme prohráli, měli jsme po většinu utkání území převahu, ale ta o výsledku nerozhoduje ani v I. B třídě ani v Lize mistrů. Velmi málo jsme se dostávali ke střele a bez té se branky nedočkáte. Chyběla mi větší drzost ofenzivních hráčů a chuť vzít na sebe větší zodpovědnost. Domácí spoléhali na standardní situace a důraz v pokutovém území, což jim nakonec přineslo tři body. Na podzim jsem vesměs rozhodčí chválil, dnes jsme se přesvědčili, že již skončila zima a začalo jaro. Věděli jsme, že v Podolí budeme k úspěchu potřebovat nadprůměrný výkon, což se nestalo, a  tak jsme prohráli. Musíme se dobře připravit na Nespeky a získat tři body doma, pokud chceme zůstat na předních pozicích tabulky.“

Branka Kondrace: 43. Linhart. Poločas: 1:1.

Kondrac: Císař – Pohorský, Linhart, M. Kubín, T. Kubín – Přitasil, Müller, Pavelka (81. Karmazín), Sedláček (50. Vítovský) – Pavlíček, Záklasník.