STARŠÍ DOROST

VLAŠIM – KUNICE 3:0

Vlašim měla celý zápas pod kontrolou, což vyjádřila z mnoha šancí třemi góly. V prvním poločase se trefil Pavouček po sóle a střele k tyči. Druhý gól přidal ihned po přestávce Staněk, když se po ideální přihrávce Šandy přehnal přes obránce a poradil si i s gólmanem. Uzavření výsledku na 3:0 měl na svědomí střídají J. Zvára, jenž se trefil do šibenice po úniku Jeništy. Hosté za celý zápas pořádně branku Vlašimi neohrozili.

„S výkonem celého mužstva jsem spokojený, když jsme od začátku šli za vítězstvím. Potěšil mě i herní projev a výkon mladších dorostenců Kuby Vlka a Honzy Zváry, kteří se do zápasu zapojili," měl radost po zápase trenér Vlašimi Petr Staněk.

Branky: Pavouček, Staněk, J. Zvára. Poločas: 1:0.

Vlašim: Gabriel – Šanda, Janák, F. Zvára, Srb (25. J. Zvára) – Vlk, Albrecht (80. Burda), Staněk, Polyak – Jeništa, Pavouček.

MLADŠÍ DOROST

VLAŠIM – KUNICE 9:1

Začátek utkání byl trochu ospalý, ale postupem času se dostali Vlašimští do hry a začali diktovat tempo. Výsledkem byla branka střelce hattricku ze zápasu s Čáslaví Zváry, po hezké kombinaci Duška s Motyčkou. Hosté sice z ojedinělé střely vyrovnali, ale to bylo z jejich strany po gólové stránce vše. Vlašim totiž vzápětí šla opět do vedení po trestném kopu Duška z hranice velkého vápna. Domácí se uklidnili, opanovali hru a do přestávce vstřelili díky dvěma trefám Duška a jedné Matznera s Motyčkou, ještě čtyři góly.

Druhý poločas se již odbýval v poklidném tempu, ve kterém ještě domácí přidali tři branky, když se činil hlavně Dušek, jenž po dalších dvou trefách docílil svých málo vídaných pět gólů v zápase. Jednou se dokázal prosadit také Janovský.

„Kluci odehráli dobrý zápas, ve kterém předváděli celkem slušný kombinační fotbal. Jsem rád, že jsme vyhráli tak výrazným rozdílem, a to jsme ještě spoustu šancí neproměnili. Na druhou stranu mě Kunice hodně zklamaly a svou naivní hrou nám to v zápase značně usnadnily," dodal po zápase spokojený trenér Vlašimi Josef Linhart. 

Branky Vlašimi: Dušek 5, Zvára, Matzner, Motyčka, Janovský. Poločas: 6:1.

Vlašim: Šanda – Jelínek, Janovský, Brýl, Vlk – Motyčka, Zvára, Sedláček, Matzner – Dušek, Kříž. Střídali: Němec, Chvátal, Vavro, Vender.