Michal Toma byl také po utkání spokojený: „Chytalo se mi dobře, i když byla trošku zima. Pro nás je to určitě cenné vítězství, Královák nebyl jednoduchý soupeř a 3:0 asi ukázalo, jak jsme hráli.“

Trenér Vlašimi ještě více rozebral, co se mu na hře nelíbilo. „Chyběla mi mezihra a jistota na míči. Některé pasáže byly dobré, ale pak to sklouzlo do beznaděje, nebyli jsme si schopni vyměnit více přihrávek. Naše hra byla kostrbatá, upracovaná, což je logické, protože někteří kluci nastoupili na jiných postech. Na druhou stranu by se s tím měli lépe poprat,“ narážel kouč na hráče ve střední záloze, hlavně Vojtu.

Domácí kouč dal možnost šestnácti hráčům a o poločase pětkrát střídal. „Bylo to naposledy, kdy jsem protočil celé mužstvo. O půlce došlo k hromadnému střídání, což moc nemiluju, protože potom není hra moc ke koukání, což se ukázalo,“ podotkl kouč.

Luboš Urban si také posteskl. „Do zápasu nemohli nastoupit dva dost podstatné články do mezihry, Macháček s Kosakem, kteří si udělali výrony v kotnících. V pondělí by již mohli trénovat. Navíc si během zápasu odstoupil Jiří Petrů pro otřes mozku a Starý si natáhl třísla,“ posteskl si kouč.

„Bolela mě hlava. Před koncem poločasu jsem šel do hlavičky na zadní tyč a následně jsem zapadl za sníh za brankou, kde jsem se odřel a hlava něco schytala. Chvíli nato jsem schytal od protihráče ránu nohou nebo loktem. Chtěl jsem to zkusit, ale hlava bolela, tak jsem střídal,“ popsal smolné okamžiky Jiří Petrů.

Ve vlašimském dresu se asi po měsíci objevil levý obránce Starý a v útoku opět Vaněček. „Mají povolení z klubů ze Žižkova respektive Plzně za nás hrát. Do konce týdne by mělo být dotaženo jejich hostování do Vlašimi,“ odtajnil kouč.