Vstup do zápasu měli fotbalisté zpod Blaníka výborný. „Byli jsme aktivní, tlačili se do zakončení a z prvního rohu jsme Zákostelským otevřeli skóre, což nám pomohlo,“ měl radost kouč.

Od 20. do 35. minuty ale na hřišti vládla Příbram. „Trošku jsme vypadli ze hry, soupeř měl balón pod kontrolou, ale stoprocentní šanci si nevypracoval. Od nás to bylo čekání na smrt, ale ta naštěstí nepřišla,“ oddechl si Urban.

V závěru poločasu se hra vyrovnala a Vlašim mohla zvýšit, ale Nečas obrovskou šanci neproměnil. „Začali jsme zase hrát brejkový fotbal, měli jsme tři gólovky, které jsme nedali, ta Nečasova z dorážky se ale musí proměňovat,“ zlobil se kouč na útočníka.

Po přestávce chtěla Příbram vyrovnat, ale to se jí nepovedlo, naopak inkasovala podruhé. „Soupeř vystupňoval tempo, my jsme ale dobře v bloku bránili. Vyráželi do brejkových akcí a podařilo se nám Vaněčkem po ostrém centru Macka nádherně zvýšit na 2:0,“ pochválil Urban autory pěkné akce.

V závěru se hra otevřela a mohlo udeřit na obou stranách, ale skóre se již nezměnilo. „Stále bylo na co koukat a diváci se nenudili. Soupeř otvíral obranu a my jsme chodili do brejků, měli tři gólovky, ale branka již nepadla, stejně dopadl soupeř ze závarů,“ dodal kouč a chválil: „Základní sestava ukázala, že má sílu. Na fotbal se dalo koukat a zanechali jsme dobrý dojem.“

Vlašim se s Jihlavou již dohodla o hostování Demetera z Jihlavy. S příchodem levého obránce Starého je stále nejasno. „Komunikuji s manažerem Starého Pavlem Vandasem. Kluk zatím trénuje na farmě Žižkova v Horních Měcholupech. Stále ale věřím, že se do začátku jara dohodneme,“ doufá Urban.