LIGA U13

SK Benešov – Bohemians 1905 2:15

Utkání se vyvedlo jen polovině domácího mužstva. Absence Zahradníčka si vyžádala přeskupení řad, a to se projevilo zejména u druhé sedmičky, která v obraně viditelně nestíhala, a dostávala jeden gól za druhým.

Zatímco v první sedmičce se dařilo především Vilímkovi s Babkou a špatně nehráli ani Plášil s Horákem, druhé sedmičce se zápas vyloženě nepovedl, a to na všem frontách a postech.

Branky Benešova: Pivoňka, Horák. Čtvrtiny: 1:1, 1:7, 0:1, 0:6.

Benešov I.: Budil – Kořínek, Vilímek, Babka – Plášil, Dostál, Horák – Baariev. Střídal: Páko.

Benešov II.: Plocek – Boťa, Filip, Kratochvíl – Hampl, Blažejovský, Bareš – Charvát. Střídali: Průcha, Pivoňka.

Graffin Vlašim – 1. FK Příbram 9:9

Proti silnému soupeři nastoupili vlašimští mladíci bez bázně a respektu. Především první sedmička v čele s Kocourem zahrála výborně a oba svoje poločasy suverénně zvládla. Druhé sedmičce se tentokrát vůbec nedařilo, takže nakonec v součtu všech poločasů brala obě mužstva po bodu.

Branky Vlašimi: Dušek 2, Kožner 2, Jelínek, Chvátal, Rut, Kocour, Hanousek. Čtvrtiny: 3:1, 1:4, 5:1, 0:3.

Vlašim I.: Štecher - Jelínek, Rut, Kronus - Chvátal, Kocour, Kožner - Dušek + Macháček, Šípek.

Vlašim II.: Matoušek – Křemen, Němec, Starec - J. Zvára, Větrovský, Hanousek - Postřihač + Štyx, Motyčka.

LIGA U12

Benešov – Bohemians 1905 7:18

Branky Benešova: Slanina 2, Brabec, Klápa, Kačírek, Lacina, Vopička. Čtvrtiny: 3:8, 2:2, 1:2, 1:6.

Graffin Vlašim – 1. FK Příbram 1:17

„S favorizovanou Příbramí jsme drželi krok pouze do poloviny zápasu. Největší rozdíl byl v osobních soubojích, které jsme většinou prohrávali. Výsledek mohl být podstatně lepší, ale po velkých chybách jsme vyloženě soupeři některé branky darovali. Tentokrát nás moc nepodržely, hlavně v obranné činnosti, tradiční opory našeho týmu,“ zlobil se trenér Vlašimi Jiří Toula.

Branka Vlašimi: Štyx (z PK). Čtvrtiny: 0:2, 0:3, 1:5, 0:7.

Vlašim I.: Matoušek - Formánek, Coufal, Lukl, Krunert, Štyx, Sklenička, Toula, Pajk. Vlašim II.: Vejvoda (D. Fialka) - Křemen, Brýl, Šilha, Starý, Zamrzla, Šimáně, Zvára, Houdek.

Vlašim II.: Vejvoda (D. Fialka) - Křemen, Brýl, Šilha, Starý, Zamrzla, Šimáně, Zvára, Houdek.