Štěrboholy – Týnec n. Sáz. 2:1

V prvním poločase měli hosté převahu, ale dvě šance Žížaly a Vavreka gólem neskončily. A tak domácím stačila jedna příležitost v 10. minutě, která po chybě týnecké obrany vyústila v penaltu, a tu Štěrboholy proměnily.
Ihned po přestávce předvedli domácí rychlý protiútok, zakončený zpětnou přihrávkou a střelou za záda Kruliše. Hosty branka vyhodila z tempa, hra se vyrovnala, přesto vyprodukovali alespoň jednu pohlednou akci, po které Moravec upravil na konečných 2:1.
„To co jsme v první půli neproměnili, to bylo do nebe volající. Zase se ukázalo, že se fotbal nehraje na krásu, ale na góly. Co je nám platný, když jsme měli v prvním poločase jasnou převahu, ale dvakrát Žížala ve stoprocentních šanci zaváhal a dvě velmi dobré příležitosti neproměnil Vavrek. Domácím stačila jedna šance, z které pramenila penalta. Na začátku druhé půle jsme inkasovali podruhé, naše hra se zhoršila a přestali jsme na hřišti existovat. Zbytečně jsme míče nakopávali dopředu, nedařila se nám, kromě jedné akce, přihrávka. Hrou jsem strašně zklamán, protože jsme na soupeře měli, ale když neproměníme vyložené šance, tak nemůžeme chtít vyhrát,“ zlobil se po zápase kouč Týnce Jaroslav Žížala a posteskl si: „Chyběli nám marodi Jan Dvořák a Orsák. Doufám, že se do dalšího zápasu uzdraví. Stále máme málo hráčů, snad již budeme příští týden s příchodem nových hráčů chytřejší. Potřebujeme posílit v útoku a na pozici předstopera.“

Branka Týnce: Moravec. Poločas: 1:0.

FK Fercom Týnec nad Sázavou.: Kruliš – Berka (65. Moravec), Artus, M. Dvořák, Szekér – Sedlák (62. Doležal), Vavrek, Hlaváček, Bartůšek – Moravec (30. F. Stibůrek), Žížala.

V sobotu nastoupí Týnec nad Sázavou proti Horním Měcholupům.