Týnec nad Sázavou - Říčany 2:3 (0:2)

Po počátečním oťukávání zahrozili hosté po rohu nastřelenou tyčí. Do vedení ale mohli jít Týnečtí, ale Stejskal po přihrávce Horkého ve stoprocentní šanci přestřelil branku. A tak domácí ve 37. minutě potrestal Szatmari střelou za šestnáctkou, když se domácí dožadovali faulu na Radačovského. Za chvíli hosté navýšili vedení Veverkou po dlouhém autu do šestnáctky – 0:2.

Ve druhé půli domácí přežili počáteční tlak hostů a v 51. minutě snížili z dorážky Horkým po střele F. Kopty. Za chvíli měl na hlavě vyrovnání Jakub Vavrek po rohu, ale minul prázdnou branku. Po hodině tak přišel třetí trest Průhonic, když se po dlouhém pasu a zpětné přihrávce prosadil Mezei – 1:3. Domácí ale zápas nezabalili a v 82. minutě připravil Linhart po centru Havelky drama – 2:3. V nervózním závěru si hosté poleháváním po trávníku a kouskováním hry, došli pro tři body. Po skončení zápasu ještě hlavní rozhodčí Tichý udělil na urážky Horkému červenou kartu. „Tvrdil mi, že po zápase rozhodčímu při podávání ruky nic neřekl a on vytáhl červenou kartu,“ řekl k červené kartě pro kapitána Miroslav Bubeník a dodal k utkání: „Nehráli jsme dobře, přesto jsme bod mohli utrpět. Každý týden máme problémy se sestavou, kterou musíme lepit. Někteří hráči můžou na zápas jen jednou za čtrnáct dní, někteří jsou zranění. Další problém vidím v nasazení a bojovnosti. Soupeři vyhrávají většinu osobních soubojů, tak snadno získávají míče a chodí do protiútoků.“

Branky: 52. Horký, 82. Linhart – 37. Szatmari, 41. Veverka, 62. Mezei. Rozhodčí: Tichý. ČK: Horký (Týnec, po zápase).

Týnec nad Sázavou: Dvořák – F. Kopta, J. Stibůrek, Šejstal, Havelka – Jakub Vavrek (60. Petrášek), Radačovský, Skalický (65. Jaroslav Vavrek), Nikrmajer – Horký, Stejskal (65. Linhart).