TÝNEC NAD SÁZAVOU – PRŮHONICE 2:3

Týnecká série bez výhry se po jarním tápání v I. A třídě a následném sestupu prodloužila i v prvním kole I. B třídy, když je porazil jediný hráč, průhonický Dobiáš, jenž dva góly dal a na jeden přihrál. Vše zvládl za první poločas. V 16. minutě unikl po pravé straně Kavoňovi, odcentroval na Voštu a ten uklidil míč k levé tyči. V 21. a 45. minutě využil týneckých chyb v obraně a po sólech se nemýlil. Za stavu 0:2 vykřesal domácím jiskřičku naděje mladík Horký, jehož míč po centru a hlavičce trefil obránce hostů do obličeje a skončil v síti.

Po přestávce se Týnečtí probudili, vytvořili si velký tlak a hned ve 47. minutě snížil Havelka po centru Horkého na 2:3. Následovala velká domácí snaha o vyrovnání, ale Horký branku přestřelil, D. Kopta hlavičkoval nad, stejně dopadly i hlavička Macha a střela Sedláka z dálky. A tak Týnečtí po závěrečném hvizdu rozhodčího odcházeli do kabin se sklopenými hlavami.

„Zápas jsme si prohráli v prvním poločase svojí nedůrazností a malou bojovností. Do druhého poločasu jsme udělali změnu v sestavě, která mužstvo oživila, kluci se zdravě naštvali, bojovali, ale z mnoha šancí jsme bohužel jen snížili," smutnil po zápase asistent trenéra Týnce Jaroslav Vavrek.

Branky: 36. Horký, 47. Havelka – 21. a 45. Dobiáš, 16. Vošta. Rozhodčí: Kratochvíl. ŽK: 1:0. Diváci: 130. Poločas: 1:3.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Mach, D. Kopta, F. Kopta, Kavoň (75. Koubek) – Jar. Dvořáček, Štamberský, Kolář, Radačovský (30. R. Sedlák), Hašek (46. Havelka) – Horký.