Radim – Týnec nad Sázavou 6:1

Úvod vyšel hostům, když hlavně Jíša byl vidět, poprvé netrefil poloprázdnou branku, podruhé trefil po úniku tyč a do třetice již zacílil po přihrávce Radačovského přesně a otevřel skóre. Jenže závěr poločasu vyšel domácím, kteří dvěma slepenými góly otočili stav.

V úvodu druhé půle hlavičkoval potřetí do týnecké branky D. Hrodek. Hosté ale nesložili zbraně, přitlačili domácí na jejich polovinu, ale Lacinovu střelu vyrazil bravurně brankář a hlavička Pazdery také nenašla správný cíl. Následně Slunečko trestal počtvrté a bylo hotovo. Týneckým došel dech a domácí jim přidali ještě dva góly na cestu.

Trenér Týnce Jaroslav Žížala byl po zápase rozladěn. „ Domácí měli šest šancí a dali šest gólů, my sedm a dali jednoho,“ a pokračoval v hodnocení. „Z výsledku jsem hodně zklamaný. Na začátku jsme neproměnili šance, přesto jsme šli do vedení. Hru jsme kontrolovali, až v závěru poločasu jsme zkolabovali. Po přestávce jsme hned inkasovali po standardce. Pak jsme se vzchopili, dvacet minut domácí mleli, ale dvě šance nedali. Z protiútoku jsme dostali čtvrtý gól a bylo hotovo. V závěru nás domácí ještě dvakrát potrestali. Takový výprask jsme si nezasloužili.“

Branky: 44., 73. a 85. Slunečko, 41. Havránek, 48. D. Hrodek, 74. Exner – 22. Jíša. Rozhodčí: Vočka. Bez karet. Poločas: 2:1.

Týnec: Kruliš – Štamberský, Pazdera, Dvořáček (44. Lacina), R. Sedlák – Vavrek, Orsák, Peroutka, Radačovský (75. Vašák), St. Moravec – Jíša.