Semice – Týnec nad Sázavou 1:4

Úvod měl Týnec snový, když po rohu trefil Vavrek břevno a Peroutka míč dorazil do sítě. Domácí zahrozili akcí, kterou Štamberský zachraňoval v hodině dvanácté, aby v 21. minutě unikl Jíša po přihrávce Štamberského a sólo zakončil gólem. Domácí stačili do poločasu snížil hlavičkou Břízy po rohu.

Po přestávce vyvinuly Semice tlak, ale brankář Kruliš hosty třikrát podržel. Týnečtí podnikali brejky, které jim vyšly. Po centru Laciny ještě gólman Jíšu vychytal. Útočník Týnce si v závěru spravil chuť, když nejprve nabídl gól po kombinaci Orsákovi a poté zakončil sólo po nabídce Radačovského. To již domácí hráli o deseti, když Horejš nakopl bez míče Radačovského.

Trenér Týnce Jaroslav Žížala po zápase zářil: „Výhra mě mile překvapila, protože jsme na zápas zajížděli jen s jedenácti lidmi a dvěma šestnáctiletými dorostenci na lavičce. Utkání se ale pro nás od začátku vyvíjelo výborně. Dobře jsme bránili, domácí dlouho do ničeho nepouštěli a z brejků dvakrát skórovali. V závěru poločasu nám zkomplikoval život neobsazený Bříza. Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivně, přišpendlili nás na naši polovinu, vytvářeli si šance, ale podržel nás brankář Kruliš. V závěru začali být domácí nervózní a my jsme chytře rozehráli dvě rychlé akce, které jsme nádherně zakončili,“ zářil a děkoval: „Všichni kluci mě mile překvapili, hrábli si na dno sil a brankář Kruliš nás podržel. Do mužstva zapadli i oba mladí dorostenci Šejstal a Kolář.“

Branky: 35. Bříza – 21. a 88. Jíša, 5. Peroutka, 81. Orsák. Rozhodčí: Železný. ŽK: 3:3. ČK: 69. Horejš (S). Diváci: 130. Poločas: 1:2.

Týnec: Kruliš – Štamberský, Peroutka, Pazdera (46. Šejstal), Voldřich – Vavrek, Orsák, Radačovský, Lacina, Dvořáček (69. Kolář) – Jíša.