Bakov nad Jiz. – Týnec nad Sáz. 2:4

Úvod měl Týnec snový, když Vavrek nejprve centrem vyzval ke skórování Skálu, poté vysunul Jíšu do sóla a oba adresáti poslali míče do bakovské sítě. Domácí byli překvapeni, přesto o chvíli později vyslali na Vašáka ránu do šibenice, ale mladý gólman Týnce předvedl bravurní zákrok. Poté se hra do poločasu uklidnila, hosté hlídali vedení, do ničeho domácí nepouštěli. Mohli zvýšit, ale Vavrek pálil z dobré pozice vedle a Žížala sice dal gól, ale asistent rozhodčímu mu zkazil radost zvednutým praporkem.

Po přestávce pokračovali Týnečtí v dobré hře. Jíša ještě mířil vedle, ale následně vysunul po rychlém brejku Skálu, který si pohrál s obráncem a uklidil míč do sítě. V 61. minutě zahráli domácí rukou v šestnáctce a Skála z penalty završil hattrick. Poté hosté polevili, čehož domácí využili, když nejprve zacílil Dvořák hlavou po centru do vlastní sítě a následně upravil Frelich na 2:4, což nezměnil ani Žížala, kterému míč po sóle vyrazil brankář.

Lodivodu Týnce Jaroslavu Žížalovi se zápas po dlouhé době hodnotil dobře. „Hlavním strůjcem, úspěchu byla dobrá kolektivní hra celého mančaftu a hlavně obrany. Domácí jsme k ničemu nepustili a pokud bysme si nedali vlastní gól, tak branku nedali. Hráli jsme ze zabezpečené obrany a podnikali brejky, s čímž měli domácí velké problémy. Hodně nám pomohl začátek utkání, když jsme za tři minuty defakto utkání rozhodli,“ zářil kouč a chválil: „Dobře zachytal ještě dorostenec Vašák a po dlouhé době se nám dařilo střelecky, když se zaskvěl opět Radek Skála, tentokrát hattrickem.“

Branky: 67. vlastní Dvořák, 76. Frelich – 2., 58. a 61. (z PK) Skála, 3. Jíša. Rozhodčí: Voldán. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 0:2.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Jellúš (14. Moravec), Kavoň, Dvořák, D. Sedlák – Vavrek, R. Sedlák, Orsák, Žížala – Skála (87. Voldřich), Jíša (82. Radačovský).