Zásmuky – Týnec nad Sázavou 2:0

Zápas moc fotbalové krásy nenabídl a největší vzrušení na hřišti měl na svědomí pes, které běhal za míčem a nikdo ho tři minuty nemohl lapit.
Jinak z prvního poločasu stojí za zmínku jen vyložená šance hostujícího R. Sedláka z 12. minuty, který ale zamířil vedle.

Nejsvětlejší fotbalový moment zápasu přišel v 61. minutě, kdy si na rohový kop naběhl domácí Polák a křížnou střelou nedal Vašákovi šanci. Týnec zahrozil jen střelou Skály vedle. V nastavení ještě Borovička dorazil míč za záda Vašáka a upravil na konečných 2:0.

Trenér Týnce Jaroslav Žížala se moc k hodnocení neměl. "Hrál se podprůměrný zápas, při velmi pěkném počasí," dodal stroze, ale poté se trochu rozpovídal: "Ve vyrovnaném zápase jsme měli v prvním poločase mírnou převahu, ale kromě jedné naší velké šance, se hrálo od vápna k vápnu. Ve druhé půli domácí přitlačili a dali nádherný gól. Pak jsme hru otevřeli, tlačili, ale místo vyrovnání jsme dostali druhý gól z brejku. Hrou jsme zklamali, ale ani domácí neukázali nic světoborného."

Branky: 61. Polák, 90. Borovička. Rozhodčí: Kabyl. Bez karet. Poločas: 0:0.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Mach, Jellúš, Dvořák, D. Sedlák (75. Voldřich) – Vavrek, Orsák, R. Sedlák (62. Radačovský), Žížala – Skála, Jíša.