Největší vzrušení v Zásmukách přinesl pes

Zásmuky – Středeční odpoledne patřilo nejen čtvrtfinále MS v hokeji Česká republika versus USA, ale také dohrávkám fotbalové I. A třídy. Osmý Týnec nad Sázavou nestačil v nudném zápase na šesté Zásmuky.

11.5.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: Deník/ Pavel Šimáček

Zásmuky – Týnec nad Sázavou 2:0

Zápas moc fotbalové krásy nenabídl a největší vzrušení na hřišti měl na svědomí pes, které běhal za míčem a nikdo ho tři minuty nemohl lapit.
Jinak z prvního poločasu stojí za zmínku jen vyložená šance hostujícího R. Sedláka z 12. minuty, který ale zamířil vedle.

Nejsvětlejší fotbalový moment zápasu přišel v 61. minutě, kdy si na rohový kop naběhl domácí Polák a křížnou střelou nedal Vašákovi šanci. Týnec zahrozil jen střelou Skály vedle. V nastavení ještě Borovička dorazil míč za záda Vašáka a upravil na konečných 2:0.

Trenér Týnce Jaroslav Žížala se moc k hodnocení neměl. "Hrál se podprůměrný zápas, při velmi pěkném počasí," dodal stroze, ale poté se trochu rozpovídal: "Ve vyrovnaném zápase jsme měli v prvním poločase mírnou převahu, ale kromě jedné naší velké šance, se hrálo od vápna k vápnu. Ve druhé půli domácí přitlačili a dali nádherný gól. Pak jsme hru otevřeli, tlačili, ale místo vyrovnání jsme dostali druhý gól z brejku. Hrou jsme zklamali, ale ani domácí neukázali nic světoborného."

Branky: 61. Polák, 90. Borovička. Rozhodčí: Kabyl. Bez karet. Poločas: 0:0.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Mach, Jellúš, Dvořák, D. Sedlák (75. Voldřich) – Vavrek, Orsák, R. Sedlák (62. Radačovský), Žížala – Skála, Jíša.

11.5.2011 VSTUP DO DISKUSE

Braný vymazal Koštíře a Nespeky přivezly domů tři body

FNL: Vlašim - Táborsko 2:2.
7

Nádvorník loupil ve Vlašimi

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

Velké Přílepy – Nechceme, nechceme. Shodné odpovědi poskytli svým radnicím obyvatelé dvou obcí v blízkosti metropole, kteří v referendech se závazným výsledkem konaných souběžně s parlamentárními volbami dostali příležitost vyjádřit se k zamýšleným stavebním záměrům. A nezůstalo to bez ohlasu, který ještě může mít dohru.

KRÁTCE: Ve volební místnosti viděla policistu poprvé

Benešovsko - Přinášíme vám postřehy z voleb v regionu.

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Střední Čechy – Velký zájem médií lze u Krajského soudu v Praze očekávat při repríze představení s hostivickým lékařem Davidem Rathem v hlavní roli. Někdejší hejtman Středočeského kraje čelí společně s další desítkou lidí obžalobě v souvislosti s údajným podílem na korupčních manipulacích s výběrovými řízeními na zdravotnické a stavební zakázky.

Při střetu pěti aut na dálnici se zranilo dítě

Benešovsko - Nehoda pěti osobních aut zkomplikovala dopravu na dálnici D1 v neděli 22. října kolem 14. hodiny. Na 34. kilometru ve směru na Prahu zůstal pojízdný jen jeden jízdní pruh, na místě zasahovali všechny složky záchranného systému.