Týnec nad S. – Brandýs/Boleslav B 3:1

Týnečtí měli po většinu zápasu převahu, kterou vyjádřil již ve 4. minutě Skála střelou k tyči, po úniku a přihrávce Orsáka. Střelec branky o chvíli později přehazoval gólmana, ale ten mu jeho úmysl vystihl. Ve 12. minutě přišel blesk z čistého nebe, průnik Nováka středem obrany Týnce a vyrovnání. V 18. minutě Kruliš dobře vyběhl, ale dobíhající útočník mu nešetrně prošlápl koleno a týnecký brankář musel střídat. Domácí zdravě naštváni, soupeře ještě dvakrát do přestávky ztrestali. Nejprve Jíša dokonal do prázdné branky únik Žížaly a třetí gól přidal Skála po nádherné přihrávce Vavreka.

Po přestávce se hrálo po většinu času na jednu branku, ale Týnečtí se předháněli v zahazování šancí, nad některými zůstával rozum stát. Hlavně Žížala spálil, co se dalo – sólo zakončil vedle, na zadní tyči netrefil prázdnou bránu a po obejití brankáře trefil jen tyč, Radačovský po sóle nastřelil brankáře. Když už Jíša dopravil míč do sítě, tak z ofsajdu. A tak mohli hosté zápas zdramatizovat, ale z malého vápna přestřelil útočník prázdnou branku.

Lodivod Týnce Jaroslav Žížala byl z výkonu hráčů zklamaný. „Nastoupili jsme ve splácané sestavě a v obranné fázi jsme hráli špatně. V útoku jsme si vypracovali šancí na dva až tři zápasy, ale jejich neproměňování bylo do nebe volající. Můžeme jen děkovat Radkovi Skálovi, který se ve dvou situacích výborně orientoval. Měli jsme kliku že soupeř, který je na posledním místě k nám přijel odevzdaný a asi se sestupem smířený.“

Branky: 4. a 39. Skála, 20. Jíša – 12. Novák. Rozhodčí: Pavelka. ŽK: 3:4. Poločas: 3:1.

Týnec nad Sázavou: Kruliš (18. Vašák) – R. Sedlák, Dvořák, Mach, D. Sedlák – Vavrek (75. Lacina), Orsák, Radačovský (83. Voldřich), Žížala – Skála, Jíša.