Mnich. Hradiště – Týnec nad Sáz. 2:0

Domácí začali aktivněji a po rohu se ujali vedení Hofmanem. Poté ještě Kavoň „namazal“ míč útočníkovi, ale ten sólo zakončil vedle. Hosté se po dvaceti minutách probudili, ale Skála z blízkosti trefil gólmana, podruhé po centru Orsáka přestřelil a Jíšu vychytal gólman. Domácí zahrozili střelou z úhlu, kterou Kruliš vyrazil. Ve 42. minutě přišly dvě jobovky pro Týnec. Nejprve se zranil stoper Pazdera a následně po trestném kopu líznul míč hlavou Hlaváček nešťastně do vlastní sítě.

Druhý poločas nebyl moc pohledný, přesto se mohl měnit stav, ale Skálovu ránu vyrazil gólman a dorážka Orsáka skončila na tyči. V závěru otevřel Týnec obranu a jen díky brankáři Krulišovi neinkasoval, a protože střelu Orsáka vyrazil gólman na roh, stav se již nezměnil.

Trenér Týnce Jaroslav Žížala opět žehral na špatnou koncovku. „Hra nebyla špatná, ale zase jsme zklamali v koncovce, která je největším problémem naší hry. Ze začátku jsme se sice nechali domácími zatlačit a po zbytečném rohu jsme inkasovali. Pak jsme se vzchopili a byli domácím rovnocenným soupeřem, bohužel jsme góly nedali a v závěru poločasu přišla smůla a hlavička Honzy Hlaváčka skončila v naší síti. Ve druhém poločase jsme měli opticky víc míč na kopačkách, ale nic z toho nevyužili,“ dodal a smutnil: „Měli jsme problémy se sestavou, ale horší je, že se zranil stoper Radek Pazdera, který má asi potrhané šlachy v lokti a bude nám několik zápasů chybět.“

Branky: Hofman, vlastní. Rozhodčí: Mansour. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Týnec nad Sázavou: Kruliš – D. Sedlák, Pazdera (40. Moravec), Hlaváček, Kavoň – Dvořák, Orsák, R. Sedlák (60. Kaloš), Vavrek (77. Lacina) – Skála, Jíša.