Týnec nad Sázavou - Semice 3:2

V prvním poločase vládli domácí, přesto si první šanci vypracovali hosté, ale střelu z úhlu brankář Kruliš vyrazil. V 18. minutě přepustil Skála míč po rohu Orsáka a Jíša dostal domácí do vedení. Za šest minut brankář Týnce Kruliš špatně vykopl, ale následnou šanci hostů zmařil dobrým zákrokem. V závěru poločasu vládli na hřišti Týnečtí. V 27. minutě ještě šanci Skály po přihrávce Kaloše srazil obránce na roh. Ve 33. minutě již Skála nejprve nastřelil tyč a z dorážky podruhé rozvlnil hostující síť. Poločasový stav uzavřel ve 40. minutě Kaloš, když propálil brankáře po přihrávce Jíšy.

Po přestávce se v 55. minutě ocitl Skála po dlouhé přihrávce Žížaly sám před brankou, kterou však trestuhodně přestřelil. Stejný hráč zazdil sólo, když nastřelil brankáře. To se mohlo stát Týnci osudným. V 72. minutě snížil Koštýř z penalty po faulu Kaloš a v 89. minutě stanovil po chybě domácí obrany účet zápasu opět Koštýř.

„První poločas jsme odehráli dobře, nechali jsme hosty hrát, podnikali protiútoky a tři jsme proměnili v góly. Do druhé půle jsme nastoupili se stejným předsevzetím, ale již jsme neměli střelecké štěstí, když Skála dvě střelecké šance trestuhodně zahodil. V 72. minutě se hosté dostali do hry z penalty, která byla přísná. Pak jsme úplně přestali hrát, hosté si ale žádné šance nevypracovali, přesto v 89. minutě upravili na 3:2. Se závěrem jsem hrubě nespokojený a byl hodně odfláknutý, i když museli vystřídat pro zranění Žížala a Pazdera. Takhle rozehraný zápas bysme ale měli v klidu pohlídat líp než se nám to podařilo,“ zlobil se po výhře lodivod Týnce nad Sázavou Jaroslav Žížala.

Branky: 18. Jíša, 33. Skála, 40. Kaloš – 72. (z PK), 89. Koštýř. Rozhodčí: Machýček. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 3:0.

Týnec: Kruliš - Jellúš, Pazdera (87. Voldřich), Hlaváček, Kaloš - Vavrek, Orsák, Slavík, Žížala (76. Sedlák) - Skála, Jíša.