Týnec nad Sázavou – Petrovice 5:5

Na branky hojný zápas otevřela kuriózní branka Petrovic, když brankář Týnce Kruliš dvakrát na kluzkém terénu upadl a pro útočníka nebylo problémem poslat míč do sítě. Petrovičtí byli fotbalovější a v 18. minutě přidali po pěkné akci druhý gól. Po 25 minutách převzali iniciativu Týnečtí, vypracovali si šance, ale do poločasu se prosadili jen jednou. Ve 32. minutě vyrazil Jíšovu střelu rukou na brankové čáře hráč a Vavrek z penalty snížil na 1:2.

Ihned po přestávce vnikl do otevřené obrany Žížala a vyrovnal na 2:2. Poté šly Petrovice opět do vedení, když Kruliš opět uklouzl. Srovnání stavu zařídil Vavrek po přelobování brankáře. Petrovičtí ale dvakrát protlačili míč do týnecké branky a získali dvoubrankové vedení. To však do konce neudrželi, když trestný kop Hlaváčka vyražený brankářem, dorazil do sítě M. Dvořák a tři minuty před koncem proměnil Vavrek opět penaltu za faul na Žížalu.

„Na kluzkém, zmrzlém terénu se moc fotbal hrát nedal, hráči měli problém se zpracováním míče, což hru hodně ovlivnilo a díky tomu padlo hodně gólů. Zápas nám nic neukázal a pomalu nic nedal,“ zlobil se po utkání trenér Týnce Jaroslav Žížala.

Branky Týnce: Vavrek 3 (2 x z PK), Žížala, M. Dvořák. Poločas: 1:2.

FK Fercom Týnec nad Sázavou: Kruliš – Kaloš, Artus, Kavoň, D. Sedlák – Vavrek, Orsák, Hlaváček, F. Stibůrek – Jíša, Žížala. Střídali: Pazdera, Bartůšek, M. Dvořák.