Týnec nad Sázavou – FC Jesenice 4:0


Od začátku byli domácí lepší a aktivnější. Už v 8. minutě se po centru Vavreka zblízka prosadil Artus – 1:0. Poté byla hra neslaná, nemastná. Až ve 28. minutě vypálil M. Dvořák a brankář střelu z námahou vyrazil. Ve 34. minutě Žížala z vyložené šance minul bránu. Do druhé půle vstoupili domácí opět aktivněji a stříleli branky. Nejprve J. Dvořák po akci Szekéra zblízka zvýšil na 2:0. V 77. minutě dorazil Žížala do sítě střelu Orsáka a v 90. minutě upravil hlavou J. Dvořák po centru na konečných 4:0.


„Byl to jeden z nejslabších soupeřů, který k nám přijel. Soustředil se pouze na bránění a dopředu nic nevymyslel. Rychlý gól nás spíše zabrzdil, uspokojili jsme se a nepředváděli žádný pohledný fotbal. Pár náznaků akcí končilo před velkým vápnem. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, dali gól a pak jen útočili do plných a nedokázali jsme si s nimi pořádně poradit. Až v závěru jsme dali dva góly. Jinak s předvedenou hrou nejsem spokojený, ale rozhodují góly a ty se nám tentokrát podařilo vstřelil. Tím bychom měli být definitivně zachráněni,“ oddech si po zápase kouč Týnce Jaroslav Žížala.


Branky: J. Dvořák 2, Žížala, Artus. Rozhodčí: Malý. ŽK: 2/2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

FK Fercom Týnec nad Sázavou: Kruliš – Szekér (65. F. Stibůrek), Kyselka, Artus, Berka – Vavrek (73. Moravec), M. Dvořák (53. Bartůšek), Hlaváček, Orsák – J. Dvořák, Žížala.