Hvoznice – Týnec nad Sázavou 3:2


Týnec úvod zápasu nezachytil a Mráz zblízka a Zavadil z trestného kopu je potrestali. Poté se hosté probudili, vytvořili si převahu a snížili Moravcem po centru Bartůška na 2:1.


Ihned po přestávce vyrovnal Kavoň z úhlu a misky vah se začaly přiklánět na stranu Týnce. Jenže v 70. minutě udeřil Chábera na druhé straně. V závěru hosté otevřeli hru, ale jen Pazdera měl na hlavě gól, ale zamířil vedle. Ani domácí nastřelená tyč již stavem nepohnula.

„Začali jsme špatně a nechali jsme si dát rychlé dva góly. Pak jsme se zvedli, byli jsme do poločasu lepší a podařilo se nám snížit. Pořád jsme se tlačili před branku soupeře, ale nedokázali jsme proměnit šance. Nástup do druhé půle byl dobrý a podařilo se nám vyrovnat azačali jsme mít mírnou herní převahu. Rozhodujícím momentem bylo zranění Žížaly brankářem a od té doby nás domácí přehrávat a po chybě, kdy jsme přestali hrát a rekllamovali, že je míč v autu jsme dostali třetí gól. V závěru jsme hru otevřeli a kromě šance Pazdery jsme si šanci nevytvořili. Domácí podnikali rychlé brejky a nastřelili tyč. Jsou to zbytečně ztracené body, protože v zápase jsme měli mít minimálně jeden. Strašně nám chyběl Orsák, který je na dovolené,“ žehral na neúčast špílmachra týnecký kormidelník Jaroslav Žížala.


Branky: 7. Mráz, 18. Zavadil, 70. Chábera – 27. Moravec, 53. Kavoň. Rozhodčí: Zikmunda. ŽK: 2/2. Diváci: 50. Poločas: 2:1.

FK Metaz Týnec nad Sázavou: Kruliš – Stibůrek, Pazdera, Kavoň, Mach – Moravec, Hlaváček, Bartůšek, Vavrek – Žížala (67. Hrachovský), Skála.