ZDISLAVICE – TÝNEC NAD SÁZAVOU 1:3

Po celý zápas se hrálo v poli vyrovnané utkání. Hosté ale byli v zakončení důraznější, což rozhodlo o jejich vítězství.

První branku vstřelil ve 14. minutě hlavou po rohovém kopu hostů Lapáček, avšak do vlastní branky. Následně neproměnili velké šance hostující Radačovský a Stejskal, aby dvougólový náskok získal pro Týnec již ve 25. minutě Radačovský, když z 20 metrů vystřelil přesně k tyči.

Ve druhém poločase zvýšil náskok hostů v 62. minutě tečovanou ranou D. Kopta. Následně se již jen zápas dohrával. Přesto se podařilo Zdislavicím vstřelit čestný úspěch, když se krásně trefil do šibenice P. Bouček.

„Od začátku jsme byli lepší, vypracovali si šance a do 25. minuty dali dva góly. Do konce poločasu už jsme zápas kontrolovali. Ve druhé půli jsme dali třetí gól a pak už se zápas jen dohrával. Jen škoda, že jsme dostali v závěru gól, i když byl krásný. Přesto jsem spokojený, protože výhra byla zasloužená," měl radost po zápase trenér Týnce Radek Skála.

Domácí nový trenér Dušan Krása se k zápasu nevyjádřil.

Branky: 82. P. Bouček – 14. vlastní Lapáček, 25. Radačovský, 62. D. Kopta. Rozhodčí: Procházka. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 0:2.

Zdislavice: Klenot – T. Bouček, Lapáček, Gregor, Bárta – Pecháček, Müller, P. Bouček, Šanda – Moch (65. Hamalčík), Staněk (46. D. Jankovský).

Týnec: Vašák – Mach, Vavrek, Štamberský, F. Kopta – Orsák, Radačovský, D. Kopta, Víšek – Horký, Stejskal (78. Vosička).