VELVARY – TÝNEC NAD SÁZAVOU 3:0

Krize týneckých fotbalistů vrcholí. Na hřišti si nevěří a soupeřům tak stačí málo, aby je dorazili jako Velvary, kterým stačil průměrný výkon a brali všechny body. První šanci Letka ještě Vašák vyrazil, ale na druhé zakončení, po přízemním centru ze strany již nestačil. Hosté zahrozili jen střelou Stejskala vedle a těsně před koncem poločasu vytěžil z dobré pozice po standardní situaci D. Kopta jen roh.

Po přestávce se hrálo podle stejných not. Vašák ještě vytáhl střelu Šimečka, ale na penaltu Válka po faulu Kavoně již nestačil. A když přidal Letko v 74. minutě třetí gól, nebylo co řešit a nic na tom nezměnila ani velká šance Orsáka zakončená z malého vápna a nad.

„Jsem zklamaný z naší hry, takhle se o udržení v I. A třídě nehraje. Pokud takhle budeme pokračovat, tak se nemáme šanci udržet. Už jsem z toho na nervy, hrajeme v křeči, přitom Velvary byly k poražení a jeden ze slabších soupeřů na jaře, ale na nás to stačilo. Vypracujeme si málo šancí a snaží se jen někteří hráči. Ani zkušenější si už nevěří, nechtějí míč a leží na nich deka. Není tak nikdo, kdo by to vzal na sebe," povzdechl si již pomalu zlomený kouč Týnce Radek Skála.

Branky: 19 a 74. Letko, 60. Válek (z PK). Rozhodčí: Roth. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Týnec: Vašák – Sedlák, D. Kopta, Štamberský, Kavoň – Vavrek (78. F. Kopta), Dvořáček, Orsák, Radačovský (56. Souček), Popelka (46. Kolář) – Stejskal.