Týnec n. Sáz. – Stará Boleslav 2:2

Ze začátku byl zápas vyrovnaný a bez vážnějších šancí. Postupem času přebírali iniciativu Týnečtí, měli více ze hry, což potvrdili i gólově. V 27. minutě si Bartůšek narazil míč, obešel i brankáře a poslal Týnec do vedení. Ve 34. minutě prostřelil Jan Dvořák brankáře po chybě boleslavské obrany – 2:0.
Na začátku druhé půle měl vyloženou šanci Vavrek, který z malého vápna nedopravil míč do prázdné boleslavské brány. Poté převzal soupeř iniciativu a po dvou hrubých chybách fotbalistů z Náklí srovnal na 2:2. V závěru mohl ještě strhnout výhru na stranu Týnce Žížala, ale místo hlavou šel po míči nohou a nestačil ho usměrnit do prázdné brány.

„Hra z naší strany již byla lepší než v minulých zápasech, akorát je škoda, že jsme se nevyvarovali dvou hrubých chyb, po kterých jsme dostali dost laciné branky. Tentokrát dostal v bráně šanci Korbel a zachytal velmi dobře. Hra se začíná lepšit. Po soustředění, kdy byli kluci unavenější, už jsme měli v zápase lepší pohyb i přihrávku,“ byl spokojený po zápase trenér Týnce Jaroslav Žížala a postěžoval si: „Zkoušíme sehnat posilu, ale zatím to růžově nevidím, není kde brát.“

Branky: Bartůšek, J. Dvořák – Jan Švorba, Skalický. Rozhodčí: Zuskin. Poločas: 2:0.

FK Fercom Týnec nad Sázavou: Korbel – F. Stibůrek, Artus, M. Dvořák, Berka – Orsák, Vavrek, Hlaváček (49. L. Víšek), Bartůšek – J. Dvořák, Žížala (46. Moravec).

8. Týnec n. S. 4 0 1 3 4:16 1

Další zápas sehraje Týnec nad Sázavou na turnaji ve Štěrboholích v neděli od 14.30 hodin proti béčku Loko Vltavínu Praha.