ZVOLE – TÝNEC NAD SÁZAVOU 5:1

Zvolští vstoupili do zápasu razantně. Po chybě brankáře Vašáka vykopával míč z prázdné branky Štamberský na roh, po němž domácí trefili tyč. Ve 13. minutě přišla první černá chvilka Dvořáčka, když si srazil do vlastní branky centr – 1:0. Následně Tolarovu ránu k tyči Vašák vyrazil. Ve 23. minutě ale udeřilo na druhé straně, když po Horkého centru hlavou vyrovnal Hašek. Po půlhodině hry nastřelili domácí z dálky břevno a střelu Vnuka vyrazil Vašák. Závěr poločasu patřil Týnci, ale D. Kopta orazítkoval břevno a Horký neproměnil sólo. Také ale přišel zkrat Dvořáčka, který byl za oplácení vyloučen.

Po přestávce domácí přesilovku využili. Hnát propálením Vašáka i hlavou a Moravec z malého vápna zvýšili již v 76. minutě na 4:1. Snížit mohli Horký a Hašek, jenže sóla neproměnili, a tak v samotném závěru upravil Jandus hlavou po rohu na 5:1. Týnec tak protáhl šňůru porážek v mistrovských zápasech na číslo 17.

„Po první půli jsem byl spokojený, protože naše hra byla dobrá a jen škoda, že jsme v závěru neproměnili nějakou šanci, i když i Vašák nás podržel. Ve druhé půli jsme se ale vlastní nedisciplinovaností připravili o dobrý výsledek," smutnil po zápase trenér Týnce Radek Skála, jehož naštval vyloučený Jaroslav Dvořáček, protože zbytečně oplácel.

Branky: 52. a 76. Hnát, 13. vlastní Jar. Dvořáček, 72. Moravec, 90. Jandus – 23. Hašek. Rozhodčí: Ducký. ŽK: 2:3. ČK: 40. Jar. Dvořáček (T). Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Sedlák (68. Stejskal), Štamberský, Jaroslav Dvořáček, F. Kopta (56. Kavoň) – Hašek, D. Kopta, Radačovský, Orsák , Kolář – Horký.